bugün

Evet bizim anadoluda anasına bak kızını al derler, anası türbanlı diyorsun bu kız bakiredir alıyorsun kızı, bir sokuyorsun kan çıkmıyor sonra devam ediyorsun yine kan çıkmıyor, bakire diye alınan kızın patlak olmasıdır.
babasını al.

sor bakalım yüzük parmağı boşta mıymış?
anası taytlı kızı orospu olandan iyidir.

gençlik ateşiyle piçin biri kandırıp bozmuştur, adam olsa evlenirdi.
Ben olsam sizin kızınız patlak çıktı alın bu kızı ne yaparsanız yapın derim iade ederim, evliliklerde ilk 15 gün cayma süresi olamalı.
Eger garanti kağıdı aldıysan malı pardon kadını geri verebiliyorsun benim bildigim.
patlak olmasının sebebi bir o. çocuğunun patlatıp sahip çıkmama durumudur.
Patlak olmasının sebebi anasının içten yanmalı olmasıdır.
başlığı ve yorumları görünce ufak çaplı bi şok geçirebileceğiniz, sonra troldür lan diyerek biraz rahatladıktan sonra türkiye'de yaşadığınızı hatırlayarak bu konuşmaları hemen her yerde duyabileceğinizi bildiğinizden hemen kendinize geleceğiniz durum.

ya patlak ne lan patlak. "kendi patlak çıkması" ne amk. biri patlak demiş, bi soktum kan çıkmıyor demiş, öbürü "anası taytlı kızı orospu olan" falan saçmalamış. diğeri "mal pardon kadın" falan diyerek aşağılamış.

ne kadar iğrenç insanlarsınız ne kadar iğrenç bir ülkede yaşıyoruz amk ya. kadına verilen değere bak amk yerinde. bu sözleri söyleyen insan müsvettelerinden kaç tanesi bakir olarak evleniyor acaba amk ülkesinde. kaç tanesi biraz açık giyinen bir kadın gördüğü zaman salyasını akıta akıta bakmıyor arkasından, laf atmıyor. kaç tanesi gerçekten namuslu amk.

ya da kadın bakire değil diye "mal" mı olunuyor lan geri verilebilecek, duyguları hisleri olmayan bir mal mı oldu amk sadece bu insan şimdi. nasıl bu kadar iğrenç varlıklar oluyorsunuz anlamıyorum lan. yemin ediyorum nefret ettirdiniz ya. insan lan karşınızdaki insan amk insan. sizin soktuğunuzda kan gelmesi gereken bir mal değil amk.

senin değer yargılarına uymuyorsa efendi gibi ona göre davranırsın amk.

önüne gelen her kıza laf atıp, arkadaşların arasında her türlü iğrenç muhabbeti yapıp, bir mini etekli gördüğün zaman beyin fonksiyonlarını kaybedip, bir turist gördüğün zaman her türlü sarkıntılığı yapıp "gavur nasısa amuagoyim" diyen sen mi savunacaksın lan güzel değerleri.

islamiyeti ya da ne gibi değer yargın varsa, bir insana mal diyerek, küfür ederek, onu aşağılayarak, patlak çıktı falan diyerek mi savunacaksın?

özgecan cinayetinden alınan ders, o kadar söylemden alınan ders bu kadar işte. çünkü biz erkekler azdırılmaması gereken, azdığı zaman istediği her pozisyonda sikme hakkına sahip, beyinsiz varlıklarız amk dimi. böyle yaşamak, böyle görülmek nasıl zorunuza gitmiyor amk nasıl. kızlar da tek vazifesi biz beyin yoksunu, hormonlarına hakim olma yetisi olmayan iğrenç varlıkları azdırmamak, ona göre giyinmek, davranmak zorunda olan, soktuğunuzda kan gelmesi gereken varlıklar sadece. ne ruhları var ne hisleri ne başka bişeyi amk.

yazık. vallahi yazık.
orospu erkeğin kendi folloşluğunu unutup başkalarına bok atmasıdır. Her yere gire çıka sünmüş torba penislerinizle namustan bahsetmeyin. Sokak orospusu erkekler. Ölün, hemen şimdi.
evlenilirken iade icin fatura kestirilmesi lazim kiz tipidir.
kutsalimiz olan annelerimizin bu karaktersiz basliklarla hemhal olmasina agiz dolusu sovmek var... lakin baslik acanlar da bir anne evladidir demeli... icine atmali ofkeni... zira bu sozde sozluk ozgurlugu oldukca, bu sacmaliklari gormek bir monitor kadar yakin...
(bkz: örümcek kafalılık)

O şekilde değerlendireceksek, senin de anan patlak diyebileceğim durum.
Normal bir kızın olabileceği durum.
Böyle gerizekalı başlıklar açmayın be abi. Kim olduğunuzu belli etmeyin bu kadar. Kızı sevdiğin için mi evleniyorsun, yoksa sıfır kilometre bir cinsel organ için mi? Sevdiğin için evleniyorsan zaten senin pek fazla canını sıkmaz ama ikincisi için ise, ki kesinlikle bu, kafana sokayım.
patlak ne demek lan, hı patlak ne demek. ne kadar yobazsınız keşke ölseniz be.

ulan bu ülkede senin cinsel özgürlüğün var da kadının cinsel özgürlüğü olmasın mı? ne kadar bencil ibnelersiniz be.

ulu önderin göstermiş olduğu yoldan ufak tefek sapmalar olsa bile bu ülke hala laik çağdaş ve modern bir ülkedir ve bu tip yobaz düşüncelere pirim verilmemelidir.

medeni ve batılı, çağdaş bir ülke olmak istiyorsak beynimizi bu tip yobaz düşüncelerden arındırmalıyız. buyurun bakın bu şekilde düşünmeyen ülkeler aya çıkmış, aya biz hala kızlık zarıyla uğraşıp duralım.
Memlekette kalmamış ahlak.. bu konular sözlükte oldukça geleceğe korkarak baktiran tutum davranış. Aygirca üslupla ele alınışı da çabası dedirten olaylar zinciri.
kendi derken şeker kız kendi mi, aydınlatırsanız.