bugün

söylenmeye korkulan, yakında suç sayılabilecek ifadedir.

suç sayılmadan sövelim bari amk. elimizden bişey gelmiyo başka. sokağa çıksan çapulcusun, konuşsan vatan haini, sussan malsın, ne yapak amk?

edit: on dakika düşündükten sonra annesinin bi kabahati var mı yok mu bir çelişki yaşadım. tam o sıralarda şu görüntülere sebep olmasından mütevellit kararımın arkasındayım;

https://www.facebook.com/...50&type=2&theater
hali hazırda suçtur. devlet görüşüyor bu gavatla boru mu...
hepimizin isteği.

çirkin ölmüş vs. muhabbetine girmeyin bu adamın anasının ölüsünü dirisi.

bunu eksileyen pkklının da anasını sikeyim.

bunu eksileyen ikinci pkklının da anasını sikeyim.

üçüncü pkklının da anasını sikeyim.
Bu ülke katile gösterdiği saygıyı halka gösterseydi, herşey daha güzel olurdu. Apo bayrağı değil, türk bayrağı dalgalanırdı doğuda. işte bu yüzden apo köpeği bu küfürü hakediyor.

Edit: aramızda pkklılar var beyler, linç edilmemek için eksiliyor zavallı.
Bizzat yardım eli uzatabileceğim eylem.
(bkz: sen başla bende geliyorum)
bebek katili şerefsiz orospu çocuğu abdullah öcalan.
apo adlı orospu çocuğuna söylendiğinde pek etkili olmayacak sözdür. ancak destekçisi olan orospu çocuklarını çok sinirlendirir. orospu çocukları işte.
ensest olduğuna inanılan biri için normaldir.
anası oğlum büyük adam olacak, vatana millete köyüne milletine faydalı olacak inşallah diye büyütmüş yetiştirmiştir muhakkak. gel gör ki orospu çocuğu olmayı seçmiş şerefsiz.
malum organın haysiyetine yakışmayacağından tenezzül etmeyeceğim eylem. onun yerine kazığa oturtmak daha uygun olabilir.
ölmüş bir kadının arkasından küfür edebilecek kadar aşağılık insanlarla (!) dolu bu ülke!!!

adamı sevmiyor, hatta nefret ediyor olabilirsiniz!! bu size onun senelerce yıl önce ölmüş olan annesine küfür etme hakkını vermez.. bari ölüye saygınız olsun!!

edit : solcu ya da devrimci denilen o aşağılıklardan değilim. sadece ölmüş biri hakkında daha dikkatli konuşulmasını öneririm..

bu ülkeyi de hepinizden çok seviyorum. canım feda o ayrı konu!! yalnız sizde günaha girebileceğinizi düşünmeden saçma sapan cümleler girmeden önce 5 kere 10 kere düşünün!!!
(bkz: yaran başlıklar)
Harry Potter daki 'Voldemort'un eşdeğeridir. ağza alınması gereken ama alınmayan laftır.
küfretmekten başka bir işe yaramayan tek hücreli organizma beyanı.
he yavrum sen küfret kürt sorunu çözülecek.sen küfret dünya daha iyi bir yer olacak.
unutmadan barışa karşı çıkan dingiller kandil orada.sizleri tutan yok.ama yer mi bunlara ? yemez. tsk sözleşmeli personel alıyordu başvuran adam çıkmadı nerdeyse.gidip yazılaydın yiğido ? bak hem para da veriyorlardı.
klavye ile vatan kurtaran canlar.akıllı olun da barışın gelmesini isteyin.savaş kötüdür lan.savaş kötüdür.
başkasının yaptığından kimse yargılanamayacağı için yanlış söylemdir.
idam kanunu geri gelip bu adam idam edildikten sonra
idam kanunu kaldırılmalıdır.
(bkz: günahsa günah beş posta da benden)
ölüsünü, dirisini... diye devam eden cümle.