bugün

yazarların birbiriyle bilgilerini paylaşıp, fikir alışverişinde bulunabileceği yollar.

öncelikle seksteen önce buzdolabıya doğru ilerleyip, üst kısmın buzluğunu su ile doldurmalısınız. buzluklara su doldurulduktan sonra koyduğunuz sular buzlanması için gerekli süre için beklemelisiniz.

koyduğunuz sular, küçük buzluklar haline geldikten sonra küçük buzlukları tek tek sökmelisiniz.

işte fantezi burada başlıyor ! eheheh.

erkek partnerin yardımıyla buzlukları anüsünüze yerleştirirsiniz (vajinanın olayla hiçbir alakası yok burada), anüs bölgesine buzlukları yerleştikten sonra bacaklarınızı sıkarak buzun düşmeden anüs bölgesini soğutmasını sağlarsınız, birkaç defa daha bu ritüel tekrarlanır.

ve anüs bölgesi, buzlar sayesinde yeterli soğukluğu aldığında hemen erkek partnerle ön sevişmeye bile girilmeden anal sekse başlanır.

ve bu sayede sıcak bir derinin soğuk bölgenize girmesiyle zevkin doruklarına çıkabilirsiniz. -_-
Arkadan mikerken elinizlede onden masaj yapiniz.
Olmasaydı, olmazdı.
görsel

Uzmanlar doluşur şimdi kaçalım biz.
(bkz: tek elle açılan başlıklar)
(bkz: iğrençsiniz ibneler)

gereksiz yollardır.
(bkz: türkçe öğrenmenin zorluğu)
hayal dünyanızı sikeyim.
(bkz: tüü allah cezanızı versin)
(bkz: ben nereye geldim)
(bkz: aq fantazinizi sikeyim)
böyle insanlara tavsiye ederim. (bkz: buzlu badem)
Alet içerideyken kadının sanki büyük tuvaletini tutmak istercesine deliğini büzmeye çalışması delik çapını daraltacağından erkeğin alacağı hazzı şüphesiz arttırır. Kadının daha fazla zevk alması içinse, kadının domalmış vaziyetteyken arkasındaki erkeğin tam ters yöne dönerek kadının beline oturacakmış gibi pozisyon alıp girip çıkması aleti kanırtıp deliğin duvarlarını da zorlayacağından hazzı arttırır.
Not; anal seksi seven adam nicki bana yakışırdı ama pandik nickinden vaz geçemiyorum. Mesajı aldın mı pampişim.
(bkz: hani marjinal bizdik)