bugün

kürdler zaten fatura ödemiyorlarki amk.
Diyarbakır'da ki kadar nerde kaçak elektrik su var. Fatura ödeyenlerin çoğu batıdan gelen memur kesim, allah'ınız imanınız yok ki başkasının hakkını gaspediyorsunuz.
(bkz: seve seve vermezsen)
zamanında açmıştım, telden girdiğim için pek emin değilim ama sanırım tam olarak böyleydi;

(bkz: faturaları kürtçe yollayalım yeter ki ödeyin)
Ülkenin anadili neyse ona razı geleceksiniz seve seve.

ingiltereye git Türkçe fatura gelmezse ödeme yapmayacağım de bakalım ne oluyor.

yapacaklarını söyleyeyim. :

(#21316660)
anadilde fatura gelirse ve ödemezsen ne bok yiyeceksin? diye cevap verilesi başlıktır. yıllardır okuyamayıp anlamadığından mı ödemedin lan dümbük? diye sorarlar adama.

doğuluyum ama biliyorum ki doğu'nun büyük kısmı uzun yıllardır fatura ödemiyor, kaçak kullanıyor. verdiğimiz vergiler ile biz onların ödemediklerini de ödüyoruz, bir de utanmadan anadil, hede hödö.

sen ödemeye başla da gerisi gelir.
ananın dilinden konuşur icra memuru paşa paşa ödersin.
Harama alışmış parazitler için bir çözüm değildir.
ödenmesin amk, sizde ödemeyin, onuda yıkın bunu da yıkın. hep beraber ağzına sıçalım bu ülkenin.

sonra suriye'ye kaçarız. orada refah seviyesi yüksek şekilde yaşarız.
zaten ödemek istemeyen bir topluluk için sadece bir sebeptir.
zaten odemiyorlardi her seyi kacak kullaniyorlardi simdi yaptiklari hirsizliga kilif uretmis oldular.
afferin iyi bok yiyin benim de odenmemis her faturadaki hakkim haram olsun bu zihniyettekilere.
malum kacak bedelini bize odetiyorlar her faturada. o yuzden korkun obur tarafta elim yakanizda burda her istediginizi yapin sikinti yok...
ödememek için bahaneler.
Doğuya faturada mı geliyor diye şaşılacak soru. Şerefsizler bugün en çok kaçak elektrik kullanılan illerin başında Diyarbakır, Siirt, Mardin gibi Doğu ülkelerinde siktirin gidin lan bu ülkeden hala ana dil diyorlar.
şimdi faturasını zamanında ödemeyenlere ihbarname gönderiliyor. 5 gün süre veriliyor. 5 gün içinde ödemeyenin elektriğini kesiyorlar. istersen ödeme laf-ı güzaf.
Türkiye cumhuriyeti'nin ayıbıdır.
"sanki gelse çok ödeyeceksiniz amına koyim" diye cevap verilmesi gereken beyanat. demokrasi arayışı adı altında her türlü çirkefliği yapan bir topluluktan ne beklenir ki?
(bkz: hayırlı olsun internet bağlatmışsınız)

(bkz: kürtçe fatura gelmezse ödeme yapmayacağız demek)
icra kagidini ana dilinde gonderelimde o zaman anlarsiniz maltorikler.
anlamadığım şey türkiye cumhuriyeti kimliği taşıyan insanların, yani türk vatandaşı olupta nasıl ana dilinin hürtçe veya kürtçe olması.
tüm dünya dillerinde kendilerine küfür edilmesinden hoşlanan kesimdir.
anadilini konuşmayı biliyor da sanki dürzü. göt sıkışınca türkçe konuşmayı biliyorsunuz.

not: oğlum 14-15 yaşında piçlerin saçma salak başlıklarına yazıp götlerini kaldırmayın şunların. kendi başına oynasın dursun.
bu çakal sürülerine ''zaten ödeme yapmıyorsunuz ki, devletin suyunu elektriğini kaçak kullanıyorsunuz'' demek istiyorum, ah o elektriği kaçak çekerken bir elektriğe kapılsanız ne güzel olur, ama ne oluyor suyu elektriği kaçak kullanıyorsunuz, çocuklarınızı eylemlerde ön saflara sürüyorsunuz haram yediğinizden acısı çocuklarınızdan çıkıyor, iyi de oluyor allah veriyor işte, bunların nefes aldığı ülkeye zarar.
"ödeye ödeye öldünüz zaten amk" cevabı şaak diye suratlarına vurulabilir. (bkz: git ki skerim)
ufacık bezelye tanesi kadar beyni olan bir kaç bölücünün son kampanyasıdır.

Önce çocuklarımız kürtçe bilmeden yaşıyor diye ağladılar (külliyen yalan doğuda askerlik yaptığım sürede tek kelime türkçe bilmeyen kürtçe konuşan çocuklar vardı)

kürtçe eğitim sistemine girdi fatura diyecekler. Fatura bitecek devlet kurumları diyecekler. Meclise kadar uzandıktan sonra toprak talepleri falan daha gür sesle çıkacak.

peki meselenin özü benim için nedir? Kürtçe dile karşı falan değilim bana zerre kadar kazandırdığı bir şey olmadığı gibi kaybettireceği bir şey de yok. Fakat kampanyanın karşısındayım. Benim milletimi dayatmalar ile bastırmaya çalışan herkese karşıyım. Masa altında molotofun fitilini ateşleyip masa üstünde demokrasiden bahsedenlerle konuşulacak bir şey olacağını sanmıyorum. Tırt bir kampanyadır. Madem sebebiniz bu bundan önce ödemediklerinizi verin yeter. Bi 50 sene daha bedavadan kullanırsınız.
“Ne zaman bu kadar Kürdofobik olduk”

http://www.radikal.com.tr...giz/kurt_sorulari-1152750
bu tiplere kürtçe gönder yine ödemezler. nasılsa biz ödüyoruz.