bugün

Biri bana mı seslendi.
her pazar sakal traşı oluyordur.
Doğal kızlardır güzel kızlardır koruyun sahip çıkın o kızlara.
Bu nasıl kız dedirten, uslanmaz aşık olunmayası kızdır.
Kendi cinsiyetine hakaret eden kızdır.
o kelimeyi gördüğüm ve duyduğum anda yazısını okumayı bıraktığım, konuşmasına da dikkat etmediğim kızlardır.
aşiri itici, yerin dibine sokup çikarmalik kizlardir kendileri.
Seviyorum ben o kızları. Hele bir de naber yarrraam derse, aşık bile olabilirim.
Olmayan şeyle neyin davası bu diye düşündürürler insanı.
bir hanımefendiye asla yakışmayan bir söz. Sürekli kullanıyorsa kusura bakmasınlar ama fazlasıyla iticidirler.
Rastladığım oldu. Hemde gereğinden fazla. Tek cümlem var söyleyecek.
"Abi bi kıza ne küfür yakışır, ne sigara." Nettir bu.
Amına konulmasını isteyen kızlardır.
bence iğrençler amk.
Amk diyen erkekler kadar iğrenç olmakla birlikte mantıksal olarak erkeklerden bir tık geridedirler.
(bkz: Nasıl koycan anlatsana)
en az küfür eden erkek kadar Iticidir.

Lakin bacım nereye nerenle ne koyuyorsun allasen?
Devrimci kızlar iyi ürediniz saçıldınız etrafa.
Miley cyrus'tur muhtemelen. Aparatı da var. Nereye ne koyuyorsun demeden önce temkinli davranmak gerek.

Fotoğrafı atmıyorum buraya.
Aynı küfürü kullanan erkekler kadar itici ve kabadırlar.

Fakat kendi seçimleri. Özgürler.
sinir bozucudur...

koyacak birşey varsa bırak ben koyayım sen zahmet etme.
birde ellerinde sigara oluumm, ya amınakoyim, abi ya eveeettt, gibi laflarıyla inanılmaz iticidirler.. yeni nesil çok boka sarıyor özentilik almış başını gidiyor..
fallik kompleksinin pençesindeki erkeklerimiz ve hanım hanımcık kızlarımızın,küfürün erkek tekelinde olduğunu düşünenlerin bir kadına yakışıyor mu hiç? cümlesini diline dolaması için bir şık daha.

kız kısmı yüksek sesle gülmemelidir orospu olur, sokakta elinde sigarayla dolaşmamalıdır, her zaman narin şirin ve korunmaya muhtaç olmalıdır.hem niye küfür etsin ki yanında onu kızdıranlara ağzının payını verecek eri var.

ben şahsen gülmenin de küfrün de ömrü uzattığını düşünüyorum, haklıyım da amk.
iktidarını paylaşamayan ve karşısında kendisinden farklı bir insan görmek isteyen homofobikler sevmezler tabi bu tipleri.
Yapay. Hoş olmuyorsunuz.
kendilerine yakışmayan davranışları sergileyen, kendilerine yakışmayacak şekilde konuşan kızlardır. yaptıkları çok ayıp.
Onlarin adına ben utanıyorum, lanet olsun öyle kızlara.
Sıradan eksik etekler işte. Kadının ezikliğini bildiren bu küfrü birde utanmadan kendileri kullanıyorlar. Sonra kadınlara saygı yok wow wow. Sen git bi seylere koy.