bugün

anlayabileceğiniz üzere başarılı bir ameliyat yapmış cerrahtır.
akşam televizyonda izlediği maçtan etkilenmiştir, futbolcu golü attıktan sonra belden yukarı sıyırarak koşmuştur ya bu dangalak da öyle yapmaktadır tıpkı düşmanı öldürdükten sonra üniformasını sallayarak koşan asker ya da hırsızı yakalayan polis abinin yaptığı gibi...

hastane koridorlarında bıngıl bıngıl göbeğiyle vücudunun üst tarafı anadan üryan koşturmaktadır. herkes böyle yapsın, her işini iyi yapan çıkarsın üstündeki sallaya sallaya koşsun biz böyle insanlar görmek istiyoruz!

bankacısın iyi bi müşteri mi buldun? çıkar takım elbiseyi üst çıplak sallaya sallaya koş şubede.

aşçısın yemek güzel mi oldu? çıkar önlüğü sallayarak koş lokantada!

öğretmensin öğrencilerin öss'nin mnakoydu, çıkar üstünü başını ceketi sallaya sallaya koştur okulda...

herkes ulaşacak bir gün bu bilince biliyorum biliyorum!
(bkz: penaltı atmadan önce alnını sabri'ye sildiren lincoln)

yardımcı hekimin uyarısıyla başhekimden sarı kart görebilir.

ulan neler diyorum ben.
ameliyatta modern tibbin bütün imkanlarına rağmen hastayı ahirete postalamiş bir cerrah ise hastanın yakınlari tarafindan oyulmadan önce kıyafeti cikartarak hasta yakınlarina kolaylık sağlayan kişidir.

(bkz: dostum bademcik ameliyati dedin ötenazi yaptin)
baş hekim tarafından sarı kartla cezalandırılabilir.
sevincini önlüğünü çıkartarak yaşadığı için başhekim tarafından sarı kartla cezalandırılması gereken cerrahtır. tekrarı halinde hastaneden ihracı söz konusu olur.
koştuktan sonra diğer cerrah arkadaşlarının odasına gidip sus işareti yapmalıdır. ya da yo yo hayır diğer cerrahlarla koridorda timsah yürüyüşü yapmalı. bu tüm hastanenin başarısı çünkü.
rekor kırdıktan sonra mayosunu sallayan yüzücü gibidir.
önüne hangi sıfatı alırsa alsın cerrahtır o.istediği yerde istediği şeyi sallar tabi.kolay mı lan en az 10 sene okudu onlar sen karı kız peşinde koşarken!