bugün

an itibari ile sölükteki galatasaraylı kardeşlerimin nedense '' ama bizim uefa kupamız var '' demek yerine kullandığı yeni yenilgi cevabı. sanki fenerin türkiye kupası yok anasını satayım , bu ne şimdi hatta bu ülkede türkiye kupasını alan pek çok takım var hatta bu takımlardan bazıları kümeninde altında oynuyor şimdi.

böyle bir emzik olmaz yahu yapmayın, galtasaray camiasının büyüklüğüne yakışmıyor bu yapılan.
fenerlilerin 27 yıldır kuramadıkları cümle.
aga bu nasıl bir ezikliktir?
(bkz: benim de var babam aldı)
bizim mahallenin takımı bile bu kupayı alır ama fener alamaz.
olayların farkında mısın bilmiyorum ama birisi avrupanın en prestijli turnuvasının sonunda en başarılı takıma verilen kupa digeri ise kesinlikle küçümseme amacım yok fakat ikinci lig takımlarının bile katıldıgı bir turnuva bir kere bunları kıyaslamak ne kadar dogrudur ilk önce bir onu sorgula istersen. kendinizi lütfen aşagılamayın. siz bizimde türkiye kupamız var sanki biz hiç almadık mı derken bile aradaki kalite farkını ortaya koymuş olursunuz.

biz avrupa kupalarından bahsederken siz ikinci lig takımlarının katıldıgı ve o kadar da önemsenmeyen bir kupadan bahsediyorsunuz buda zatn sizinle bizim aramızdaki kalite farkını ortaya koyar.

ee bu arada ne zaman ki alırsınız uefa kupasını o zaman bizimle bu konuda konuşabilirsiniz. kuruldugu günden beri gerek türkiye gerek avrupada başarılara imza atmış takımın büyüklügüne laf atmak ta ne kadar dogrudur tartışılır efendim.

(bkz: ferrari vs şahin)
2012 2013 de fb avuntusuydu.

Simdi sıra bizde.

Süper kupada yine kanırtırız korkmayın.
şampiyon olamadığı iki sene boyunca aldığı iki türkiye kupasına lig şampiyonluğu muamelesi yapan eziklerin yeni dalga konusudur.

alamadıkları zaman da külfet derler. böyle de çirkeftir bunlar.
birilerinin 28 sene alamayıp aldığı sene adeta cennetle müjdelenmiş gibi sevinen ezik taraftar grubunun sözde alaycı ifadesi.
Galatasaray taraftarının beyanatı değildir. Onlar derlerse ama bizim 15 Türkiye kupamız var derler.