bugün

(bkz: geliyoruz)
(bkz: özünü unutmak)
seçici-geçirgenlik lazım birazda.*
(bkz: kondom)
eski nesiller olarak azınlık olacağızımızın göstergesi.
(bkz: aslında hepsi iyi çoçuklar) *
siz bizi bırakın arkamızdan gelen 7. nesle bakın, onlar süngülüri takmış allah allah nidalarıyla gelmektedir. ey yükselen yeni nesil inin lan aşağı. *
altıncı nesil yazarların sözlükte devrim yaptığının kanıtı olan artış.

(bkz: evli evine köylü köyüne)
matematikle aram iyi olmadığı için yanlış bir hesaplama yapmış olabilirim ama günlük ortalama 13 kişi yazar olmuş.. bu iyi bir şey mi bilinmez..

nesil ayrımı yapmak ya da her yıl yeni bir nesil almaktaki amaç nedir? madem yılın her günü yazar olunabiliyor neden nesil sayısı artıyor? pazarlama stratejisi mi bu? daha sistemli bir yazar alımı olsa sanırım daha iyi olcak..

bakın biz yazar alınmasın demiyoruz sistemli bir şekilde alınsın diyoruz.. sonra nesil düşmanı ilan etmeyin hemen.. birkaç ay çaylak olarak kayıt yaparsın sonra ortalama bir ay çaylak olarak sözlükte takılmalarını sağlarsın sonra sırasıyla onaylarsın.. böylece sözlük olayını daha iyi kavramış kişiler yazar olur ve daha bilinçli hareket ederler..

ama sen "siktir et hacı bunları yazarak öğrenecekler" diyorsan biz boşa yazmış oluruz.. o değil de sanki ilkokul öğrencisine alfabe öğretiyoruz lan! yazarak öğreneceklermiş.. yazarak değil takip ederek öğrensinler artık..

sözlük belirli bir seviyeye geldi artık yazar alım stratejisi olsa gayet iyi olur.. olmazsa da canınız sağolsun.. öyle kafamıza göre takılırız..
(bkz: altıncı neslin bağımsızlığını ilan etmesi)
sözlüğün ününün gün geçtikçe artmasından dolayı olsa gerek,şu anda 6. nesilin en fazla olduğu ileriki zamanlarda 7. neslin daha fazla olacağı,insan sayısı arttıkça gereksiz insanların ve çoluk çocuğunda artacağı gerçeği ortada olan durumdur.
kuşak farkı işte eskiler bizi anlamıyor efendim . açın gençlerin önünü.
ilk 2 nesil bize yeter,gerisini silelim. kapalı komün oluşturma kaygısı. yazar ismini paylaşamama.
(bkz: sıra gecesi) (bkz: lordlar kamarası)
(bkz: 6 nesil darbe günlükleri)
(bkz: ihtiyarlar endişeli).
--spoiler--
6. nesil olarak toprak istiyoruz. federasyon kurucaz. hedağksdcaz. cez. zzz.
--spoiler--

(bkz: reklamın gücü) *
nesile yaş olarak mı bakıyoruz? ha öyleyse diyecek sözüm olmaz. ama 2.nesille aynı yaşta belki daha yaşlı 6. nesil olabilir. ayrıca artışın sebebi teklonojik gelişme de olabilir.
-onlarda kim, kesin bunlar 15 yaşındadır,ergendir,yazmayı da bilmiyorlar, akılları da yok sanki, sonradan geldiler, bizim tarlaya 2 metre girmişler ,öldürün bütün 6. nesilleri, Allah allah allah allah...

+yapmayın ağalar beyler efendiler (bkz: hepimiz kardeşiz bu öfke ne diye vay vay) (bkz: mahsun kırmızıgül)
önlenmek isteyenler mi var diye düşünüyorum artık. bu birilerini neden rahatsız ediyor anlamıyorum... sonradan katıldıkları için velet oldukları mı düşünülüyor?
"3'er 3'er kaydolun"
(bkz: recep tayyip erdoğan)
6eliyoruz.
uludağ sözlüğü keşfeden insanların sayısının arttığı kanısına varılası durumdur.
biri altıncı nesli klonlamayı durdursun.
(bkz: işte geldim burdayım ben bu işte ustayım)
(bkz: boynuz kulağı geçti)

(bkz: açılın ben 6 nesilim)
(bkz: ışığı görüp geliyoruz)
sözlüğün popüleritesinin arttığının kanıtıdır.