bugün

sözlüğe geldiğim dakikadan itibaren, kimlerin sözlüğü bastığını kavrayamamıştım. allahcılar mı? , allahsızlar mı? ön yargılı olmamak için elimden geleni yaptım, bununla ilgili derin yazılar bile yazmışımdır efendim. fekat belirli bir süre geçtikten sonra, faşizmin doruklarına çıkan insanların 6. nesilden olduğunu tespit etme fırsatı buldum* dini inançlara manevi değerlere bu kadar saldıran ve saptıran iki gurubun da full 6. nesilden çıkması beni derin derin düşünmeye sevketti. sanırım bu altıncı nesil gelmeden önceki bir sözlük prosedürüydü.. kim bilir.. illa ki içlerinde "bu güruhla beraber hareket edeceğime ps oynarım daha iyi mınıskym" zihniyetinde olan insanlar vardır. onlara sesleniyorum..! geri dönün.. halimiz harap.. sürekli allah kitap tartışır olduk fena durumdayız..

(bkz: Hanım koş allahsızlarla allahcılar kavga ediyo)

edit :
şahsi tanımlarım konusunda başvurulabilecek kaynaklar.
allahsız =(#7224770)
allahçı = (#5574433)
not: "allahçı" yazmamı eleştiren arkadaşlar oldu * o özel bir isimdir, hatta isimleşmiştir. bakınız vermek adına yazmıştım.
not2: ısrarlı olan arkadaşlar şu kaynaklardan faydalana bilirler.
(bkz: kelime hatası yapıyor bıdı bıdısı yapmak)
(bkz: amına koyyim bağlacı)
(bkz: bsg)
(bkz: hanım koş sözlüğü allahçılar basmış)

(bkz: allahçı ne lan)
(bkz: hallaç pamuğu gibi döverim seni)
altıncı neslinde şikayetçi olduğu, tespittir.* her gün sol frame de yok feto yok ateist, dinci, islamcı lafı görmekten fenalık geldi... hayır laftan da anlamıyorlar ki...
en kalabalık neslin 6 nesil olması sebebi ile her fikirden insanı içinde barındırıyor olması şaşırtmamalıdır... bunun dışında Allahsızlar ve Allahcılar diye bir ayrıma ikkez şahit olduğum başlıktır. Türk - Kürt... Sağ - Sol ... O cu - Bu cu vardı da bir Allahsızlar - Allahcılar eksikti

(bkz: Yaftalamakta sınır tanımamak)
allahçı: allah (cc)'a inanan insan.*
allahsız: allah'ı olmayan insan,kişi.
"bir ortası yok mu?" gibi soruları akla getiren aöylemdir. zira insan hem dini yaşayıp hem de milliyetçi olabilir. önemli olan aşırıya kaçmadan kararında olmaktır. yoksa ya beyin yıkamaya çalışan yobazlar gibi ya da faşist olursunuz.
şahsi tanımlarım konusunda başvurulabilecek kaynaklar.
allahsız =(#7224770)
allahcı = (#5574433)
not: allahçi yazmamı eleştiren arkadaşlar oldu o özel bir isimdir, hatta isimleşmiştir. bakınız vermek adına yazmıştım.
(bkz: düğün kamberini arıyor)
tekrardan;
(bkz: ne alaka)
her entry yi okuduktan sonra yazarın nesline bakıp çetele mi tutuyosun arkadaşım?
(bkz: kafam iyi saçma sapan genellemeler yapıyorum)
inandırıcı değildir. başlığını tutamayan arkadaş 6. nesil yazarların tam sayısını * ikiye bölüp paylaşmalıdır. (bkz: inandırıcı olmak için küsürlü sayı vermek)
başlığı bile düzgün açamayan kişinin söylemidir. ne kadar doğrudur bilinmez.
(bkz: üzüm üzüme baka baka kararır)*
(bkz: kambersiz düğün olmaz)
editlemekle düzelmeyecek talihsiz bir genellemedir. yapılan yazım yanlışı bir takım edit zırvalarıyla iyice çamura batmıştır. insaniyet namına bir modun sileceği ümit edilir ki gereklidir.
uzun yazıları okuyamayacak kadar cahil, yorum yapacak kadar salak olanların tanımlaması hiç de muhtemel görülmeyen ifade (bkz: okuma bilmeyen yazar)
6.nesilin inançlarıyla fazla ilgilenen yeni nesil.