bugün

sözlüğün eski yazarlarının yeni orgazm şekli . ya da '' entry giremiyoruz bari şunlara mok atalım '' diyen yazarlar güruhunun yeni eğlencesi. evet kesinlikle birebir tanımı bu olsa gerek. en çok düşündüren de yedinci neslin ne bok yiyeceğidir. allah sabır versin biz yeni nesillere. unutmadan ;

(bkz: sabri sarıoğlu vs altıncı nesil yazarlar)
(bkz: ben bunu gördüm)..
ben de altıncı nesilim bu durumdan bende rahatsızım. yalnız burada olay kurunun yanında yaşın da yanmasıdır. ben formata çok hakimim, yazılarım çok iyi diye demiyorum fakat öyleleri var ki. he sadece altıncı nesil olanlar olarak alınmamalı, çünkü uzun zamandır sözlüğe yazan eski nesillerden de öyle başlıklar, öyle entryler görüyoruz ki. neyse zamanla düzelmesini umalım. pollyanna misaali.
ne kadar zevkli olduğunu altıncı nesillerin anlayamayacağı hede.

zamanında ben de beşinci nesile bok atmak eylemini saçma bulurdum, ama altıncı nesil gelince anladım. onlar da yedinci nesil geldiğinde anlayacaklar bu eylemin verdiği hazı.
dinen caizdir.
kafayı altıncı nesille bozmaktır. hatta bu yazarların rüyalarına girer bu altıncı nesil yazarları. dur yapma yapma hayır olamaz ay oy üf püf hayııııııır der uyanırlar her gece...
(bkz: sadece bokla kalsa iyi)
boyumu işlevimi tartışmasına dönüşmüş, 6. nesli aşagılama devam ettiginin göstergesi, el cevap herzaman "işlevidir", nasıl ki kesik namlu ile ateş edildiginde etkisi korkunç olursa, işlevi herzaman önemlidir, öyle geriden cevap yetiştirme dostum hele yakına gel, diyorum kendilerine.
nesil dedigin bir sürü insandir, grup olarak bütün nesli hedef olarak görmek ne kadar gercekcidir, düsüncesini, ben de cagristiran, baslik.