bugün

kariyer net de yer alan ve insanlarin o siteden iş bulup yazdıkları öykülere alternatif öyküler vermek amaci güden entrydir.*
3 yıldan beri iş aramaktayım.japonya teknik universitesinde din kültürü ve makine programcılıgı bitirdikten sonra bilgisayar yıkamacılıgı ile pipi sayaçlıgı bölümlerinde master yaptım.ancak ve lakin ve mamafih iş bulamaktaydım.ta ki kötü yola düşmeyi planlarken kariyer net i denedim.ve basarılı oldum şu an karaköyde halk yararına hizmet veren bir evde müşterileri memun etmekteyim.teşekkürler kariyer.net.*
ilköğretim 3 ten terktim. bir süre baba parası yedim. lakin bitti. ne demişler hazıra dağ dayanmaz ve dayanmamıştı. bunun üzerine iş aramaya başladım. fakat kimse eğitimimi yeterli görmüyordu.önemli olan eğitim değil birikimdir diye haykırmama rağmen herkes "siktir leyn" diyordu.ve birgün emesen mesıncır da çet yaparken kariyer net reklamını gördüm. 3-5 başvurudan sonra geri döndüler.

şu anda koç holding uzaya ajdar gönderme fabrikasında genel müdürüyüm.maaşım ise 54 bin ytl.teşekkürler kariyer net eğitimin değil birikimin önemli olduğunu hatırlattığın için.