bugün

Son zamanlarda trafikte aşırı çok gördüğüm kadın modeli. Olay burda türban yada son model araba değil hepsinin karakteri aynı. Yol verenine rastlamadım, Tüm yollar onların sanki. Hatalı olsa da haklı gibi bakışlar atarlar. Siz yol verince teşekkür etmez “zaten vericeksin ulen” bakışı atar gaza basarlar. Bunlara bu finansı sağlayan kim? Musluk nerden akıyor azizim?

Edit; %90 bmw kullanıyorlar. Sanki bmw sponsor olmuş.
Arabadan levyeyle inince kaçacak kadar korkaktırlar.

Oysa izmirin kızları sevişe sevişe de ölür dövüşe dövüşe de.

Hadi köyünüze.
Ya kendi yâ kocası kazanmıştır almış biniyordur.
Eleştireceğiz diye şekilciliğin önde gidenini de modern sıfatını taşıyan insanlar yapıyor.
Herkes bu hayatta eşit değildir. Ne çok seviyorsunuz sizde Yok diye başka insanları yaftalamaya.
közcü kocası vardır.
Türban değil yelkendir o rüzgar nereden eserse.
kocası akabeden beleş ihaleleri gömmüştür.
Allah kaza bela vermesin dediğim durumdur. Ablamızın türbanı zorunuza mı gitti. Türbanlı türban sız herkes özgür dür. Türban adı altında bu iğrenç başlıklar baydı cidden.
Cipli türbanlıdır. Kocası iş adamıdır. akp ile ilişkisi vardır.
Hükümetle ilişkileri iyidir, kesesini iyi doldurmuştur.
bazıları için konuşursak (türbanlı, türbansız, kadın, erkek fark etmez) çalışmadığı ya da eğitimli olmadığı o kadar bellidir ki, bu insan bu arabayı nasıl aldı, hangi parayla aldı diye düşündürür...

9 yıllık aktif iş hayatım var ve şu an binebildiğim araç 2013 model golf. * bu insanlar range rover'a filan biniyor, valla merak ediyorum ne iş yapıyorlar...
başakşehir 5. etap kadınır.