bugün

Hep merak etmişimdir şu Alperen ocaklarını. Çünkü küçüklüğümden beri alperen ocaklarından tü kaka, kötü bir yer olarak bahsedildi. Hatta oradan olduğunu iddia eden kişiler ve sözlük yazarları da tanıdım. Tabi sözlük yazarları ile mesajlaşırken bana nedense kullanılmış hissi verdiler. Keza oraya gittiğini söyleyen tanıdıklarım gibi. Mesela sivas olaylarını başlattıkları söyleniyor ya da oteldeki birçok kişiyi de kurtardıkları. Kahramanmaraş olaylarının içerisinde hala Alperen ocaklarından olanların olduğu bir gerçek aynı şekilde Hrant Dink suikastinde olduğu gibi. Son olarak da idil Biret'in konserini bastıkları da söyleniyor ya da protesto ettikleri gerçi ben bu zamana kadar protesto eebilen pek Alperenli göremedim ya neyse. Sözün özü sanki bu zamana kadar "prezarvatif gibi" kullanılıp sonra da ortada kalan bir ocak var elimizde. Ah şu Alperenlerin bir dili olsa da ne olduklarını amaçlarının asıl ne olduğunu anlatsa...
dilleri genelde geviş getirdiği için konuşamazlar.sadece kaba kuvvet ezberleri. akıl-fikir olmayınca. e onun için de beyin lazım çünkü.
(bkz: alperen mi sikti lan hepinizi)
konussunlar fakat ezberden konusmasinlar. zaten sacmaladiklari icin, ne dedikleri hic anlasilmiyor.