bugün

ankara da demetevlerde bulunan lise. garip yoneticileriye unludur. *
sistemiyle farklılaşmış tenefüsleri 20-30 saniye olan 1500 kişilik olmasına rağmen içine kantincilerin bile zor sığdığı kulübeden kantini olan ankara demette bulunan lise.pardon anadolu lisesi.
liseden dönme anadolu lisesi.doğan görünümlü pardon lise görünümlü anadolu lisesi geçmişindeki vukuatlarıyla ünlü okul.
yapmayın etmeyin dediğim yer. kantini küçük olsada çakma anadolu lisesi olsada tadından yenmez anadolu lisesi ha içinde yok mudur artis gruplar okulun sahibi olduğunu sananlar sahibeler vardır muhakkak ama alparslanda okumak zevktir kadrosuna yeni katılan öğretmenleriyle zevkli bir ortam yaşatmakdadır. ilk seneden kalma öğretmenleriyle ulan çektirse bile sevilen yerdir.
(bkz: miss ırmak)
(bkz: orhan hoca)
Tübitak proje yarışmasının bölge sergisinde bir projesi olan okul.
eğitimi, kalitesi ve olaylarıyla muhteşem lisem. eskiden süper lisesi ve düz lisesi vardı. şimdi anadolu lisesi olmuş, haketmiştir. çokta güzel bir mahallededir çamlıca mahallesi.
gerçi üzerinden yıllar geçti ama bizim zamanlar okulun okul olduğu zamanlardı. *
Bu sene bünyesine yeni elemanlar katacak lise. koruma taleplerini bekliyoruz...
eğitimden bir haber..bir de üstüne anadolu lisesi olan okuldur..
siyaset meydanından farksızdır efendim..
ha! istisna olarak düşmüş hocalar vardır..
(bkz: miss ırmak)
(bkz: serdar hoca)
(bkz: çınar hoca)
ama "yok efendim adam olmaz bu okuldan" dedirtmekte üstüne yoktur..
idaresinin ölüm haberleriyle türbe olacağını düşünmekle yetiniyor biz öğrenciler..
2 yıldır öğretmenlerinin yönetime uyguladıkları baskılar sonucu bir şenliği olmuştur da..öğrencilerini bir hayli şaşırmıştır bu okul..(okul demesemiydim ki!)
Bu okulun solcuları bile kafa tokuşturarak selamlaşır.
+Reis naber?(kafa tokuştur)
(bkz: mediha gül ırmak)
(bkz: serdar selçuk)
(bkz: Çınar aslan)
içinde 10 tane insan bulunduran ilim irfan yuvası. 3 ü bu hocalardan oluşuyor zaten.
faruk platinin müdürlüğünü yaptığı ruhi baykaranın en sevdiğim öğretmen olduğu dış cephe boyaması iğrenç olan ama içi sıcak sayılabilecek lise.
çamlıcadaki sessiz sakin puanı ösym listesinde gitgide yükselen eski okulum.
2 kez sınava girdiğim ankara yenimahalle de ki okul.
Müdür Faruk Platin ile adı özdeşleşen,Faruk Platin'in attığı dayaklar ile efsaneleştiği, Ankara'daki en ciddi ülkücü öğrenci potansiyeline sahip, içindeki ilk sol tohumları şahsım ve Gökhan isimli arkadaşımla ciddi fiziki şiddete maruz kalmak bahasına 1997'de attığımız -Sonraları 2001 yılında ben CHP'nin, Gökhan arkadaşım işçi Partisi Gençlik Kolları'nda Genel Merkez MYK'sında ve ilerleyen yıllarda da ana kademede yönetici olarak görev yaptık- o dönem süper lise ve normal lise olarak 2'ye ayrılan ve yine o dönem Türkiye Şampiyonu olan erkek futbol takımı ile de meşhur Ankara Çamlıca Semti'nde Çamlıca Ülkü Ocakları'na yakınlığı ve müdür Faruk Platin'in okuldaki açık MHP propagandası ile bilinen okuldur.