bugün

topluma, milletine hiçbir faydası olmayan, anne baba terbiyesi görmemiş zavallılar topluluğudur.
(bkz: kanı bozuk)
(bkz: vazgeçtim bakmayınız)
tarihlerinde iki destana birden konu olmuş bir yiğit çıkartamayan canlıların yeni oyunudur.
en azından azından alp er tunga'nın alper tunga olmadığını bilirler. sahteden gelme bana.
alpert unga ile de dalga geçer bu şerefsizler.
(bkz: alp er tunga yunçıdı)
(bkz: türk olmanın suç olduğu türkiye cumhuriyeti)
türk tarihinin en yüce şahsiyetlerinden biri olan alp er tunga ile dalga geçen güruh iş makedon bir eşcinsel asker olan iskender e geldimi ağızlarını suyu aka aka kahramanlıklarını anlatırlar. yazık lan acıyorum hepinize. kendi değerlerinizle dalga geçip başkasının çürük kutsallarıyla övünmek nasıl bir insanlıktır anlamak mümkün değil.
problem onun ölüp ölmemiş olmasıdır. yaptıklarını bilen onunla dalga geçmeyi düşünmez bile zaten.
(bkz: insanı trôl olmaya zorlayan entryler)
(bkz: güruh işte adı üstünde)
prof.dr.ziyad akkoyunlu hoca alp er tuna diye okunması gerektiğini söyler.
hatta kutadgu bilig'de başka okuma hatalarının da olduğunu söyler. kendisi yanılmıyorsam b.ercilasun hoca ile yeniden kutadgu bilig'i okumaya başlamıştır. edebiyat dünyasında ses getirecek bir çalışma olduğu kesin.. ne diyelim.. kolaylıklar dileriz allah'tan...
(bkz: al per tun ga)
(bkz: a lper tu nga)
(bkz: alpe r t unga)
Türklerin en savaşçı adamlarından biriyle dalga geçen o.ç. dur.

Bir diğeri için. (bkz: Kürşad)
ilber Ortaylı hocanında dediği gibi başkalarının tarihini karalamaya calısarak kendi tarihini ecdadını ve geçmişini olusturamazlar.
şerefsiz olduğu için dalga geçen güruhtur.
kaale almaya gerek yoktur.