bugün

Bunca senedir kadınlar tuvaletine giriyorum bir başka kadının herhangi bir şeyini görmedim. Erkeklerin de bir birlerinin bir şeyini gördüğünü sanmıyorum. Ne var ki kadınla erkek aynı tuvalete girse ne olur? Ne gibi bir sakıncası olabilir?
tecavüz 10 kat artar.
Her iki tarafta sıçtığı için problem yok. Eğer girdiğin tuvalette pembe bir artık kalmışsa anlaki senden önce Müge girmiştir.
erkeklerin libidosunu yerlerde süründürecek karardır. zaten üreyemiyorsunuz doğru düzgün.
bu fetöcülerin bir kampanyasıdır, kesinlikle aynı tuvalet kullanılmamalı, kadın osuruğu ile erkek osuruğu aynı yerde olmaz, bozalım bu büyük oyunu.
adamın merakı olsa,

tuvalete mi girer,

google a mı ?

google çıktı,

mertlik bozuldu !
yahu arkadaş saçma bir şey bizim örf ve ananelerimize uymuyor. eksileyen olursa modernleşmek adı altında gavatlaşandır derim.
Aslında bu kadınlardan çok erkekler için kötü bir durumdur. Düşünsenize hayallerinizi süsleyen kadınla yanyana kabinlere giriyorsunuz ve o kadın duymak istemeyeceğiniz sesler çıkararak ihtiyaç gideriyor. Böyle bir travma allah kimseye yaşatmasın çok sarsıcı olur.
cübbeli ahmet hocadan icazet almak gereklidir.
ulan ne saçma konularda birbirimizi yiyoruz ya.

biz, ayrıldığı eşine geri dönmeyi kabul etmediği için ailesiyle, çocuklarıyla birlikte katledilen binlerce kadının olduğu bir toplumuz. kalkmışız cinsiyetçiliğin önüne geçmek için yapılan tuvalet düzenlemesini tartışıyoruz.

ulan bize ne? yok olurmuş, yok olmazmış. resmen mavra ya yaptığınız.
bunu savunan sevgili hanımlarımız acaba bir hayvanatla bir tuvalette yalnız kalırsa ne hissedecek? rahat rahat sıçabilecek misiniz o zaman da? asıl o hayvanat ne düşünecek bir de bunu düşün. bu ülke şort giydiği için tekme atan, sokaktaki kızı caminin avlusuna itip tecavüz eden adamlarla dolu, siz hala aynı rüyayı yaşıyorsunuz. bu ülkede bu kafa mümkün değil, geçiniz.
böyle bir ülkede cinsiyetçiliği yoketmek için tuvaletleri birleştirmek?

hayır tartışıyorlar ya olur olmaz...güldüm vallahi.

bu ülkede el kadar çocuklara tecavüz ediliyor, ayrılmayı bilmeyen öküzler eşlerini, sevgililerini öldürüyor, kadınlar hava kararınca sokağa çıkamıyor. burda oturup bunun olurunu olmazını konuşuyoruz.

olmaz olmaz.
erkekler pisuvara işerken kadınlar seyreder güzel olur :D
unisex uygulama.

yıllardır kullandığımız umumi alan yöntemi.

sıkıntı olmadı hiç bir zaman.

yer türkiye.