bugün

(bkz: islam düşmanı)

alakaya maydonoz
isteyen istediğini destekler.destekleyen almanlar islam düşmanı diye taksimdeki eylemcilerin islam düşmanı olması gerekmez. bazıları hala eylemciler islam düşmanı diye karalama kampanyası yapmaya çalışıyor.
iyidir, hoştur. kimin ne mal olduğunu anlamamızı sağlamıştır. itin-köpeğin tasmasını kimin tuttuğunu ortaya koymuştur.
alman ların gezi parkı ve ülkemiz gençliğini çok sevmeleri sebebiyledir. (!)
Almanlarda bildim bileli hep sevmislerdir bizi.
Şimdi gezi parkı eylemlerini merkel hala düzenlemiş olabilir. Abd de yapmış olabilir. Senin gücün varsa Amerikan gençliğini, Alman milletini senin çıkarların dahilinde sen de kullanırsın. (bkz: kullanmak)

Ancak vahim bir durumda benim her yaptığım doğrudur anlayışında ortaya çıkıyor. Tayyip Erdoğan çok zor bir durumda olabilir. Fakat şimdi bana deseler ki gel sen başbakan ol vallahi olmam billahi olmam. Çünkü bu zamanda başbakan olmak ya ABD'ye biat edip tarihte bir satıcı olarak anılmaktır ya da diktatör sıfatıyla meşruiyetini sıfırlamaktır. ikisini de tercih etmiyorum. Üçüncü bir seçenek de dahi olmaktır ki kapasitemin o kadar fazla olduğuna inanmıyorum.

Tayyip Erdoğan yolunu nasıl seçti bilemiyorum. ABD tehdidine karşılık Rusya'ya sığınmak haya olur çünkü Türkiye içerisinde tek adamlığa ciddi bir başkaldırı var ve batı bunu kullanacaktır. Üstelik Ruslar da bize suriyeli dostları kadar sahiplenmeyecektir. Bir de Türk dünyası üzerinde çekilen çıkarlarımız var.

Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali bir iki ucu Boklu değnek.

Sonra... Bundan sonra ya dahi olursun ya da ölürsün.
altına ilginç yorumlar yapılan söylemdir.
yerli otomobil yapılması almanları korkutuyormuş.

tabi şimdi bmw porsche audi opel volkswagen mercedes hep tedirginmiş ne yapacağız biz diye.
güler misin ağlar mısın?

antisosyal olmak zor.