bugün

Omuzlari ve burunlarina bakilinca görülen şeydir.
doğrudur. .çünki kamuran'ın dadısı alaman bir hanımdı. adı ise maşuka idi. oradan bilmekteyim.
erkekleride böyle iri yarı olur bunların .
hepsi öyle değildir sketchbook dan fırlamışcasına ipince olanına da rastlanmıştır nasıl ayakta durup yürüdüğüne bile şaşırdım.
beslenme alışkanlığı ve ailesinden gelen genler yüzünden gerçekleşen durumdur.

(bkz: bunlar babadan oğula nesil galiba)
genlerin aksine coğrafyadan kaynaklanan bir durumdur. götürün bir alman ailesini moğolistana sikiştirin ve doğan çocuğun gelişimini izleyin. eğer o çocuk 175 cm nin üstüne çıkar ve kilosuda 90 felan olursa gelin zikin beni.
inceleride vardır. Ama mizaçları genel olarak serttir. Disiplinlilerdir. Ve ne istediklerini bilirler. Türk kızları ile kıyaslanmayacak bir özgüvenleri vardır.
ufak yaşlardan beri aileleri tarafından spora gönderildikleri için olabilir. özellikle gülle sporuna ilgilidirler. güllede başarılarına bakabilirsiniz geçmişten günümüze.
Domuz etine aşırı yüklendikleri için hem kişilik olarak hem vücut tipi olarakta domuza benzemektedir. Yüksek protein oranından dolayı ebat olarak fazla geniştirler.
Ortalama bir avrupalıya göre daha kilolu ve iri kemikli oldukları içindir, ortalama bir kuzey avrupalı kadar da boyları vardır. Türklerden ortalama olarak uzundurlar ama ortalama olarak abartılacak kadar uzun değildirler, güzel boyları vardır.
ince zarif olanları da yok değil. Wilma elles tığ gibi kadın mesela, bir gıdım yağı yok hatta kilo almaya ihtiyacı var.
güncel Önemli Başlıklar