bugün

bir sorundur.

bildiğiniz üzre camiler allahın evidir.

yine bildiğiniz üzre geceleri camiler kilitlenir.

bu insanlar allahın evini ibadete kapatmaktan utanmaz mı?

ben belki namaz vakitleri dışında yani geceleri camide namaz kılmak, rabbim ile bütünleşmek istiyorum.

çok saçma bir uygulamadır.
Kilitlenmese dışarda onca orospu çocuğu varken içerde birşey bırakırlar mı? Böyle düşün birde. Allah ın evine girip hırsızlık yapanları görüyoruz ya hani her gün neredeyse.
Evet işe gittiği zaman evini kitler gider. Anahtar da kovanın altında olur genelde.
Çocukları da götürür işe. Yalnız kalmazlar evde.
Hiç unutmam ilkokuldaki Türk Bayrağını çalmışlardı. Camilerde böyle kültüre ve inanca saygısı olmayan duyarsız orospu çocukları tarafından soyulabilir. Camide para edecek ne var bilmiyorum. Zaten bayrak da para etmiyor o ibne ne yapmıştı acaba?
tövbe haşa. yedek anahtarı olmayabilir.
ebrehe kabeyi yıkmaya geldiği zaman "nasıl olsa allah'ın evi kendisi korur yeaa" deyip dağa taşa saklanan müslümanlara sorulması gereken soru..
allah kendi evini hırsızlıktan koruyamıyor mu?
Ulan dinsizin biri gece yarısı gelse kimse olmasa camii'de tutsa ateşe verse, camii'nin her yeri yansa kül olsa sonra da adamı yakalasalar ne ehemmiyeti var ki. Camii yandı adamı yakalayınca geri mi düzelecek. Sonra hırsızın biri gelir ne var ne yok götürür. Kitapları tesbihleri sandalyeleri de götürür satar. Hatta halıları bile söküp götüren olur. Bunun önünü nasıl alacağız?