bugün

update'i geçtim upgrade bile yapmıyor , kitap yetersiz işte anla , normal yazarlar bile bir sonraki baskıda bi tık değiştirip yenilerler kitabı , şeytanla uğraşıyodur belki
Allahın kanunu budur ve değiştirelemez.

birnevi anayasanın ilk 3 maddesi gibi.
kitap yüklü eseklere kur an bile yetmiyorsa daha yazacak vahyedecek birsey yoktur. Onlara haydi cehenneme denecektir. Ates sizi cagiriyor.
içinde bulunduğumuz asıl sınavın o kitaba inanmak olduğunun ve öbür dünyaya göçtüğümüz vakit tengrinin bize edeceği lafın: o kadar saçma sapan kitaplar yolladım nasıl inandınız amk? diye sorup dindarları cehenneme yollayacağını düşündüğüm durumun kanıtı. müslümanlar şok.
ilk yayınladığı zebur ve tevrat ile istediği başarıyı yakalayamasa da, sonraki incil ve kuran kitapları çok satmıştı oysaki.
Din, insanın düşünce evrimine göre evrim geçirir, şekil değiştirir. Gelecekte bu dini dönüşüm, bizden üstün ırkın uzaylılar olduğunu kabul etmeye dahi gidebilir ve inançlar da buna göre evrilebilir.
Kitabı geçtim yahu ufak bir kompozisyon yazmaktan bile aciz olunur mu arkadaşlar? giriş, gelişme, sonuç aramaktan bile vazgeçtim artık siz düşünün gerisini. facebook iletilerinde bile metin giriliyor ama ne hikmetse bir cümle bile yazmaktan aciz olunuyor, anlayamıyorum arkadaşlar anlayamıyorum.
Sozlukte ne kadar islama kin kusan ateist oldugunu gormeme sebep olan olay.
allahın google earth ü genişledi. artık sadece arap yarım adası yok. henüz nereye indireceğine karar verememiş olabilir. yoksa yeni kitap hazır.
zaman gösterdi ki cennet ucuz değil cehennem dahi lüzumsuz değil.( said nursi).
Ateistler beyinsizdir, kitabı açıp okumazlar, bilmedikleri birşey hakkında cahilce ileri geri konuşurlar yorumuna " cuk " diye oturan başlık olmuştur.
değişmesine gerek yoktur çünkü her zamana uyumlu bir kitap yazmıştır.
seri tutmayınca devam etmek istememesinden kaynaklıdır.

kitabını yazdı, filmini çekti baktı olmuyor o da vazgeçti tabi.
şimdi elif şafak gibi parazit yazarlar onun eserlerinden nemalanarak kendi ceplerini doldurmaya çalışmaktadır.
1400 yıldır aynı kitaptan sorumlu olup hala cehenneme gidenler varken gayet normal olan bir durumdur. Özellikle burda ceviz kadar beyinleriyle kendilerini yaradana saygısızlık edecek kadar düşmüş insana istersen hergün bir mucize indir ne farkeder ?
en son yazdığı fiyaskoyu (kuran) hatırlayacak olursak, ölüm sonrası ödül ve cezaları ve inanmayanlara yapılması istediği işkence ve katliamları yüzlerce kez tekrarlamasından ibaret birkitap olduğunu biliyoruz,

anlaşılan yazma becerisi kalmamış, ayrıca insanlar halen eski kitaba tabii olacak kadar aptallar, neden yenisini yazsınlar ki, amaç insanları din çatısı altına toplayıp tanrı maskesi arkasından yönetmek ve bu şu an yapılıyor.
Kuran imzalatmak için imza günü bile düzenlemedi. Allah’ı kınıyorum.
yanlış.
zebur ve tevrattan başka yazılı kitap göndermemiştir.

yani isa ve muhammed bir çeşit canlı " sunucu " dur.
iletileni tekrarlayan vahiyci. iletici.
bu nedenle davut ve musa yazılı evrak taşıyan" ulak ",

diğerleri yazılı evrak taşımayan " elçidir."
teknik olarak hatalı bir şakadır.

tanrı zâten hiçbir zaman kitap yazmamıştır. belirli peygamberlere ve onların tebaasına yapmaları ve yapmamaları gereken şeyleri söylemiştir. insanlar da bunları yazıya geçirmiştir. gülüp geçemedim bu şakaya aşırı rahatsız etti beni.
Bir ara alışkanlık haline getirmişti. Neden böyle yapıyordu, neden vazgeçti bilinmez...

Tabi sonradan mormon kitabını da gönderdi ama itibar edeni azdır nedense...
Kuran yanılmıyorsam fazla yozlaşma var diye inmişti. O zaman yeni bir kitap yakındır. Tabii varsa.
Allahın varlığının kanıtı olduğu içindir .
1400 yıldır hiçbir insanın kitap yazmaması. Demekki öyle her isteyen yazamıyormuş. Ateizmin çöküşü.
en son yazmaya calistiginda sacma sapan birsey cikmis ortaya, ondan sonra " daha da davos a gelmem!"... pardon, o degildi.... "daha da kitap yazmam!" demis.