bugün

allah ı korumak için değil, allah a şirk koşan şahsiyetleri allah ın gazabından korumak için uğraşan şahsiyettir. Allah ın bizim gibi aciz insanlar tarafından korunmaya ihtiyacı yoktur.
inanç budalasıdır.
değerlere hakaret etmeyi '''benim düşüncem yeaa'' olarak gören insan bozuntusuna adam olmaya ve edebe davet etmiş yazardır. öyledir herhalde.
hayvan karakterli diyeceğim ama hayvanlara haksızlık olur, çünkü onların da ahlaki öğretileri vardır kendilerine göre.
bunun dindar ve kindarlıkla alakası yoktur.
peygamber efendimiz'le alakalı bir başlıkta alakasız ve aptalca bir şey yazarsan cevabını alacaksın elbet.
kimsenin kimseye ''benim gibi ol'' dediği yoktur, dediğim sadece ''adam ol'' dur.

hastayım ben bu kafaya, kalk adamın değerlerine hakaret et, sonra sana hayırdır arkadaşım derdin ne dendiğinde ''dindarlar bize faşistçe davranıyor böhü :('' diye topu inşaata kaçmış kız çocukları gibi zırla.
allah'ı korumak deyimi zaten ben aptalım valla gerizekalıyım demenin bir diğer türevi zaten.
daha ne söyleyelim ki, neyi anlatmaya çalıştığımı anlamayacak kapasitesi olmayan denyoya ne anlatayım daha.

tabi kalkıp;

--spoiler--
ama sövmekten bahsetme :(
--spoiler--

demesi de kılay tabi. sen benim inancıma sövemezsin kardeşim. istiyorsun dübüründeki kıllara tap bana ne senin inancından, inançlarına ilişmesin istersin, haktır bu, ama sen de ne olacaksın? adam olacaksın ki bu senin için çoook zor.

birini çay koyun arkadaşlar.