bugün

allah yok peygamber yok diyeni öldürmenin sevap, bu yolda ölmenin şehit sayıldığı bir anlayışta bunu dile getirmek çok tehlikelidir kanımca.
allah' ın ve kitabın olduğunu savunan kişinin, bunun tam aksi yönünde düşünceye sahip kişiye, kaba bir şekilde sitem etmesidir.
(bkz: kuran-ı kerim)
bir anda güldüren tepkidir.

ha bu arada senin dinin sana,benim dinim bana *
(bkz: allah yok peygamber yok din yok ne var lan it)
bu insanlar kesinlikle karşı görüşü kabullenmez. ne kadar ısrarla anlatırsanız anlatın, mantıklı açıklamalarda bulunun yine de kendinizi anlatamazsınız. çünkü din yobazlaştırır. ve sen allah, tanrı, kitap gibi kavramlara inanmadığını dile getirdikçe adamın kendini savunma biçimi "allah nasıl yok kuran-ı kerime baksana!" , " kitap nasıl yok allah gönderdi onu" gibi cümlelerdir. siz istediğiniz kadar iyi de ben onlara inanmıyorum bana başka açıklama getir desende. ı ıh. inanmadığını savunduğun bir görüşte inanmadığın şeylerle savunmaya geçerler. aslında gerçekten onlar da kendi fikirleriyle o inancı seçmediği için, savunacak bir şeyleri yoktur. yapılması gereken davranış, ortamdan uzaklaşmaktır.
ataist olabileceği düşüncesiyle söylediğine ılımlı yaklaşılabilesi durum.
iyiyi görebilmek için pusulaya mecbur olan az gelişmiş beyilerin isyanı.
(bkz: al allahını git burdan)
sözlükte yazar olmak için var oldugunu zanneden yazarlarda var .

allah kendisine sövenleride yarattı üstelik onlara hergun rızık veriyor karınlarınıda doyuruyor .

günahları arttıkca artsın diye.onlar kusursuz oynuyorlar senaryoyu bizde .

bir kanun var orda uyanmaları gerekir ama allah uyandırmıyor işte hidayet vermiyor.

küfür eden inkar edene hidayet verilir mi ? hidayet olmadan iman olurmu ?

kafa lazım efendim kafa .

araf suresi

179. Andolsun biz, cinler ve insanlardan, kalpleri olup da bunlarla anlamayan, gözleri olup da bunlarla görmeyen, kulakları olup da bunlarla işitmeyen birçoklarını cehennem için var ettik. işte bunlar hayvanlar gibi, hatta daha da aşağıdadırlar. işte bunlar gafillerin ta kendileridir.

bu kafasızların zaten direk olarak ayeti onayladıkları barizdir .