bugün

ancak secdede yere atarsın o kafayı.
Saygısızlığın lüzumu yok.saygı duymak zorundasın .
Boyunun kac santim oldugu bilgisini gerektirir. Cok yuksekte o cunku.
(bkz: ahirette götümüze girecek başlıklar)
muhtemelen yüce islam dini ile dalga geçmek isteyen terbiyesizin biri tarafından uydurulan olaydır.
bonzai harbiden iyi kafa yapıyormus haa .
Gel de gör yeğenim kim kime gafa atıyor dediğimdir.
kafa atarak kendisine hakaret ettiği için allah'ın kendisini sileceği kişi. he he hakaret. bak orada biri daha hakaret ediyor. a dur biri daha. çok mağduruz. yeter be.
hayatında kafa yememiş bir elemanın düşüncesi gibi olay. allahın kafası yoktur .
Olmayan bir varlığa kafa atmaya benzer gereksizdir.
Bir balonu patlatmakla eş değerdir.
ilginç bir yazar fantezisi.
haşa.

bu dünyanın rahatlığından sahte özgüvene dalmış, cehaletin dibine batmış, küfre doğru giden zavallının sözüdür.
tövbestağfurullah dedirtir.
inanmadığın bir şeyin niye bu kadar üstünde duruyosun? diye sormama sebep olan başlık. *
allah ın bize attığı kazıklara bakılırsa, orgazmik sonuçlar doğurabilir.
(bkz: ateizm)
bir insanın sahip olabileceğe en düşük zeka seviyesini bize gösterdiği için yazarına teşekkür etmemizi sağlayan başlık.
olmayacak bir eylemdir.

(bkz: başlık sıçma demiyorum hobi olarak yine sıç)
Allah; "arşa göğe sığmam, mümin kulumun kalbine sığarım." buyuruyor. bunu da sağa sola gaflet ile bakıp, tefekkür edemeyen insan anlayamaz.
nick'ten başlığa, yazma tarzından yazamamasına kadar bir troll örneği. bu sözlükte dikkat çeken troll'lerin hepsi konusu boktan dahi olsa başlık saçma dahi olsa güzel yazan heriflerdi. cool adamından ntv muhabirine, hbbia'dan bluevelvesine kadar bütün troll dediğimiz adamlar kendilerini itici gösteren ama okutan yazarlardı. bence sen ateistlik olayından ekmek yiyemezsin. ahmet yildiz gibi ibneyim ben falan de.
daha çok yakışır...