bugün

şu an samsunda olan bebektir. yazık yavrum babası alkolikmiş. çocuğa 3 gündür ne yemek ne su hiçbir şey vermemiş. çocuk evde, baba meyhanelerde - puşt. neyse, orospu babaanne en sonunda 112 ye haber vermiş çocuğun 3 gündür evde kimsesiz olduğunu. orospu diyorum çünkü çocuk hastaneye gelip saatlerce hastanede yatmasına rağmen ne aradı ne geldi. orospu anlayacağınız.
çocuk bezi temiz geldi hastanenin aciline. 3 gündür tek bir kez bile kaka yapmamış. beslenmemiş de. ağlamaktan canı çıkacak gibiydi, gördüğü herkese anne diyordu. barsakları tıkanmıştı, karnı kocaman olmuştu.
sevdik, başını okşadık, anne dedi, efendim yavrum dedik. barsağındaki gazı biraz hafiflettik. sarı yumuşacık saçlarını okşadık. ama yetmez tabii, o şerefsiz babanın ve orospu anneannenin, artık bilmiyorum anne öldü mü yoksa o da mı unuttu çocuğunu ama, bu çocuk bu insanların izlerini ömür boyu yaşayacaktı biz başını ne kadar okşasak, ne kadar yavrum desek de....
taşakları koparılasıca babadan hala haber yokken, biz kimsesizimizi sakinleştirip uyuttuk mineralini vitaminini tamamladık. bugün ölmeyecek ama, böyle anne babayla bu kız çocuğumuz, her gün gitgide ölecek.
bir de ona buna orospu dersiniz. orospu derken biraz daha düşünmek lazım. bu babaanne, bu baba bu lakabı hak ediyor. çünkü diğer onca insan orospu ise, bu insanlar için yerli yerinde bir kelime türkçede yok demektir.