bugün

alkolden olmesi degil yuzbinlercesi sehit olup unutulurken, sehit olmadan kahraman ilan edilmesi elestri sebebidir.
ne yazık ki yüzbinlerce spermin içinden de sen çıkmışsın, napcaz şimdi.
eceli ile ölen ama büyük insanlar olarak görünen padişahlardan farkı yoktur.

padişahlara saygı sonsuzdur ama savaşta şehit olanları bi sayın hele.

neyse anlatmak ile olmuyor. resmi gazeteye inanmayan dayıya bir şey anlatmaya benziyor bu olay.
(bkz: timurlenk)

gelmiş geçmiş en başarılı komutanlardandır, o ayrı tabii.

(bkz: sahib kıran)
ömrü savaşlarda geçmiş bir çok milletle çarpışmış komutandır.neyse bişey demicem bu gerizekalıya.
30 tl icin değmez böyle soysuz başlıklar acmaya gel ben sana 50 tl veriyim git kokan ağzına bi simit al.
Neo git kumda pipinle oyna .
Belki bim de tek prezervatif satılıyordu ama fakir baban alamamıştı,ve sende yazarsın.
Alkol nedensiz içilmez bazen. Kederden de ölmüş olabilir. Unutmayın.
(bkz: sözlükte popüler olma yolları)
ataya laf atanlara içtiği rakı şişeleri girsin siz sanki bir işe yarıyonuz.
(bkz: ikinci murat)
hırsızlık yapan , am peşinde koşarken ölen , komutan bile olamayan barzoların sempatizanları tarafından eleştirilir.
Malesef büyük iskender'dir. Seferden dönüp aylarca sürecek olan bir israf partisinin içerisinde (sanırım 17.günü) fenalaşıp hakk'a yürümüştür.
Biz yine de seni persleri titretmenle, hintli pislikleri korkutmanla anacağız yüce iskender...

Edit: kardeşlerim entryi neden kötülersiniz anlamıyorum? iskender i ben de severim ve hakkında 2 bio kitabı okudum. Söylediklerim doğru. Neye kızıyorsunuz anlamıyorum ya:)
yaşadığı bunalımların da etkisiyle kendini alkole verip 28 yaşında sirozdan giden bağdat fatihi 4. murat olsa gerek..
Alkolden ölmek allah yolunda leş olmaktan iyidir.
Fuck off muslim!
atatürk'ün siroz hastalığının sebebinin alkolden çok cephede yakalandığı sıtma yüzünden kullandığı ilaçlar olduğunu bilmeyen insan beyanıdır.
sizin internette 5 saniye ugraşıp araştırmayacağınızı bildiğim için ben araştırdım.
https://www.google.com/am...a-ilacindan-oldu-40029447
lmao