bugün

ağızla içip götle kafa yer değişince olan kötülüklerdir.

misal; ben dün 20 yaşıma girdim. arkadaşlarla güzelce içip sıçıp dağıttık. gerçi içilenler ucuz şaraplar,fıstık,bira. ha bi de o 1 liraya eşşek kadar mısır cipsleri varya, işte ondan.

herşey güzel geçti, bi baktım eski kızı aramışım. ulan aradan 1.5 yıl geçmiş, ne akla hizmet arıyorsun?

sürekli özelden aradığımı, unutamadığımı falan söylemişim. hayal meyal aklımda. kız 1 ton taşak geçti, yetmedi çevresindekilere dinletti.

hayır amına koyim 1.47 boyu var o boyla benim gibi birini bulmuş bi de alaya alıyor sarı tuvalet terliği.

karşına çıkacak benden iyi insanların ben organlarını çalayım, akrabalarını dağa kaldırayım.

miting günlerinde arayıp bombacı diye ihbar edicem seni, evine dozerle giricem.

ama son kez;

seni seviyom elüf nolur gerü dön yalvarurum aşgııım sensiz yapamıyoooom!
sağlığa zararlı.
Sabah baş ağrısı.
(bkz: içki tüm kötülüklerin anasıdır)
eğer kafayı sağlam bulup iddiaya girilirse alnının orta yerine alakasız bir dövme yaptırmak.
(bkz: bir kereden bir şey olmaz)
ağzınla içmessen özüne dönersin.
(bkz: maymun olursun)
mideye büyük zarar. kan dolaşımını bozar. sabah kalktığınızda ağızda kötü bir tat ve beyinin neredeyse yok dencek kadar hissizleştirir.
kötülüğü yoktur. evet. neden mi? lan sen dozajında içmiyorsun teres! bizim türklerde hep bir ön yargı vardır ''bitecek.'' diye. ne alırsan o gün bitecek. viski alırsın o gün bitirmeye çalışırsın. halbuki bilmezsin viskinin 2-3 shotluk içki olduğunu. adam gibi dozunda içersen hiç kötülüğü olmaz.
ağızla içip götle kafa yer değişince olan kötülüklerdir.

misal 1992 yılının eylül ayıydı.erzurumdayız. arkadaşlarla güzelce içip sıçıp dağıtmıştık. gerçi içilenler ucuz şaraplar,fıstık,bira. ha bi de o 1 liraya eşşek kadar mısır cipsleri varya, işte ondan.

herşey güzeldi, bi baktım eski kızın kapısının önündeyim, cama taş atıyorum. o devirde cep telefonu olmadığından yok tabi özelden aramak, sesini dinlemek falan..

neyse sonra bu indi aşağı, bi şekilde olanlar oldu ve biz birlikte olduk. kızı sonra bi daha görmedim. yıllar sonra duydum ki o gün kız gebe kalmış da hayırsız tespit sıçan bi evlat getirmiş dünyaya.