bugün

Bahçeli'nin itlerini akşener'in evinin önünde bekliyormuş ali türkşen.
https://twitter.com/alitu.../1048104855859081216?s=19

Evet dün gece artislik yapan haysiyetsiz kemik yalayıcısı çakallar hadi buyrun gelin.
adam eski sat komandosu skiverir valla şakası olmaz. efelik yapacaklar dikkatli olsun o yüzden.
Artik it sürüsü o sokaktan bile geçemez çünkü kapida koca kurt duruyor.
(bkz: Bordo klavyeli)
iyi partiye geçenler de çok afedersiniz kurtum diye gezmesin ortalıkta. hdp ile kolkola gezen chp'nin müttefiğiyim diye gezsin.
BAHÇELi'nin itlerinin götlerinin yemeyeceği meydan okumadır.
Şov için gidip dağıldılar, götleri yemez bir daha o evin önüne gitmeye.
ben iki tarafın yerine olsam itidalli hareket eder solculara ve kömünistlere kendimi güldürmezdim.
gerekirse gelinir. sıkıntısı olan varsa balgata bekliyoruz. iki, üç it sürüsünün bize saray paspası demesini hazmedecek değiliz.
--spoiler--
1968'den beri böyle yurtseverleri ,devrimcileri,işçileri,köylüleri, alevileri,kürtleri, sosyalistleri , kendilerinden olmayan ilerici burjuva siyasetçilerini ,aydınları,gazetecileri öldürdüler ,yaraladılar ,dövdüler olmadı tehdit ettiler ,arkalarında hep devlet vardı.
--spoiler--

devrimci dediğin orospu çocukları gün sazak'ı çocuğunun önünde şehit ettiler sayın ortadoğu yosması. ülkücüler son 10 yılda bozuldu diye önceden yaptıklarına da laf edemeyiz allaha şükür asala piçlerini kovalamakta iyiydiler ve devrimci abilerine vatanı böldürmeyeceklerini iyi anlattılar.

sığıntı olarak yaşadığınız almanya beslemesi 8 9 milyonluk ülkelerden ülkeme dil uzatamazsınız. senin solcu ermenici kürtçü kardeşlerin diplomat öldürmeyi de iyi bilir başbakan da bakan da . ama devletin yumruğunu ensesine yediğinde "foşik tc" diye ağlamasını da iyi bilir.
çekirdek çitliyorum.
ağızlarına verilince, ağızlarının payı, hemen dağılmışlar.

dünün kurdu sandığımız aslında çomarmış.

anladık vesselam. (bkz: çomar)

http://www.uludagsozluk.com/e/40357273/

edit: kekonun ağız salyaları akıyor. gene açık eksilemiş koyduğumun çomarı.