1. 1.
  1959 doğumlu tiyatro ve sinema sanatçısı. deliyürek dizisinde yer altı dünyasını temsil eden karakteri ile daha fazla tanınmıştır.
  1 ... kara hilal
 2. 2.
  bir keresinde bu adam basın mensuplarına şöyle demişti. 'basın, basın gidin lan'. allah ne verdiyse sonra girdiydi millete. bu olay deli yürekten sonraya denk gelir ne garip adamdı allase.
  1 ... kutatku bilik
 3. 3.
  yağmurdan sonra isimli dizide vendor rolünde oynamaktadır.
  1 -1 ... yarali kopek
 4. 4.
  adem aslandoğan ın "namussuz" isimli türküsüne de eşlik etmiş olan tiyatrocu.
  1 ... bilgistan
 5. 5.
  beyaz melek filminde de rolünün hakkını vermiş, gayet güzel oynamış oyuncu
  2 -1 ... gonul diyorum akil diyorlar
 6. 6.
  Deli yürek dizisinde laptobunda red alert oynunu oynayısı ile beni dumura uğratan,kafasından vurulmasına rağman tekrar hayata döndürülen ancak syn miroğlunun ikinci kez kafasından haklaması ile dizinin atvdeki bölümlerine elvade diyen usta oyuncu.Kısa bi süre için diziden öldükten 2hafta sonraya şans kapıyı çalınca adlı yarışmayı sunmaya başlamıştır.
  ... ceylan2270
 7. 7.
  geçmişte sinan çetin'nin sunduğu film gibi programının, kanal 7 de tekrardan film gibi hayatlar adı altında yayınlanmaya başlaması ile sunuculuk yapmaya başlamış tiyatrocu.
  ... junior
 8. 8.
  devlet bakanına "bakan, sırıtma adam ol" lafıyla ayar vermiş, gönüllere yer etmiş sinema, tiyatro oyuncusu. müstakbel üstad. muş doğumlu sinema sanatçısı.
  4 -7 ... keyfkesh
 9. 9.
  mahsun kırmızıgül'ün yeni projesi güneşi gördüm'de de oynaması beklenen usta oyuncu.
  ... koobee24
 10. 10.
  baba ocağı adlı dizide döktürmektedir. birkaç yıldır muğla'da yaşıyorum ve televizyonda gördüğüm adam sanki adeta alt komşum ya da bakkal amca falan. gerçi rolü farklı ama şivesinden dolayı diyorum. tam bir muğlalı olmuş.
  2 ... kobrullah