bugün

Birbirine yakın kişiler olmasına karşın yöneticilik konusunda fikret ormanın kazanmış olduğu tecrübe ile bir adım öne çıkan karşılaştırma.
fikret orman kiralık olarak beşiktaş'ta çalıştırır adamı.
görsel
vizyon
şakira ile fotoğraf çektirmek vizyon ise batsın öyle vizyon amk.
Ali Koç'un kimsenin yalakası olmaması sebebiyle rahatlıkla alacağı karşılaştırma.

Not: muslera.
fiko'nun shakira ile aynı karede yer almasıyla tavana değen g.tünün aşağılara inmesine yardımcı olur umarım.

görsel

ayrıca, bak burda ne buldum;

görsel
hayattaki tek başarısı zengin ve başarılı bir ailede doğmak olan ve isim yapmak için hiçbir çaba sarf etmesine gerek olmayan biriyle ortalama zenginlikte bir ailenin çocuğu olarak geldiği dünyada kendini geliştirip başarılı başkanlığıyla isim yapmış birinin kıyasıdır.

ali koç taraftarın gazıyla aziz yıldırım'ı yıkıp başa getirilmiştir ve batmak üzere olan bir takımı daha da beter hala getirmiştir. fikret orman kimsenin gönüllü olmadığı bir görevi üstlenme cesareti gösterip batmak üzere olan bir kulübün küllerinden doğmasını sağlamıştır.

burda iki tarafın artılarını eksilerini kıyaslamaya kalksak fikret orman'ın tüm artılarını beşiktaş başkanıyken kazandığını görürüz ancak konu ali koç olunca aile ismi dışında elle tutulur hiçbir şeyden bahsedemeyiz.

fikret orman'ın ilk zamanlarını hatırlıyorum da adam ne imkansızlıklarla takımı adam etmişti. sezer öztürk, dany ve eneramo dışında başarısız transferini hatırlamıyorum ben açıkçası aldığı her adam iş yaptı bir şekilde. o dönem aldığı gençlerin de geldiği noktalar belli kimsenin adını bilmediği futbolculardan senelerce nasıl fayda sağladı ortada. bir de ali koç'a bakıyorum kibirinden gidip avrupa'da kimsenin istemediği slimani, ayew gibi adamlara paraları döktü üstelik sadece kiralık bu adamlar. aldığı gençlerden 1 tanesinin bile işe yarayacağına inanan var mı?

kimse kusura bakmasın görünen köy kılavuz istemez ali koç fener taraftarının şişirdiği gibi büyük bir başkan değil fikret orman'ın anca stajyeri olur o da fikret orman'ın yakın dostu rahmi koç'un ricasıyla olur açık ve net.