bugün

aleyna tilki'ye hakaret ediyorsunuz.
(üstteki herif ciddiye almış oğlum yapmayın böyle şeyler)
Bu başlığı açan beyinsizin olmayan beyninin kafatasında oluşturduğu boşluğu doldurmak adına sikip boşalayım dedirten sıçmık.
Aleyna tilki 4 dk'da anasını satıyor ortalığı kasıp kavuruyor, neşat ertaş hala orda tıngırı tın tın tın dıdıdıdı... elbette aleyna tilki. Aaaaaa aleyna tilki geçiyooo!
Embesilce bir soru.

Adam mezarda ters döndü.
müzik olarak genç yaşında büyük işler yapan aleyna tilki, karakter olarak kibarlığı elden bırakmayan neşet ertaş alır.
Aleyna tilkinin daha çok tanındığını düşünüyorum. "Vurulduk ey halkım unutma bizi".
Biri binlerce yıllık Türk kültürünün temsilcisi biri ise sadece seksi giyinip atlayıp zıplayan müzikten anlamayan ergen ahmak bi çocuk.
bu versus'u açmanız bile büyük hata lan be.
(bkz: aleyna tilki vs ertaşın izmariti) daha anlamlı bir versus olurdu.
Şakaysa komik, değilse daha komik
Dostum bu atatürk vs tayyip erdoğan versusu kadar basit olmuş.
birisi karşımda bu karşılaştırmayı yapsa 14 yerinden bıçaklarım. manevi babamın kemikleri sızlamasın yeter ki.
ses olarak aleyna tilkinin öne çıktığı versus.
böyle saçma salak versus yapanları lütfen terbiyeye davet ediyorum.
bunu nasıl karşılaştırırsınız anlamıyorum.
hiç mi müzik kulağınız yok?
tabi ki aleyna tilki çok önde bir sanatçı.
henüz bu yaşında inanılmaz başarılar yakalayarak çoktan neşet ertaş'ı geçti.
aleyna tilki her türlü alır. neşet ertaş dinleyen kaldı mı yahu.

görsel
Ağız dolusu sövmek istiyprum sana.
neşet üstadın kemikleri sızladı bu başlık ile. yapmayın çocuklar böyle şeyler.
Troll olayım derken 17 ıq seviyesini belli eden yazarın beyanı.
Aleyna tilki neşet babanın eline su bile dökmez. Neşet ertaş yaptığı konserlerden para almaz borç içinde yaşar aleyna ise para için vücudunu solucan gibi kıvırtır daha çok para için bedenini sergiler. Nokta.
ergen saçma sapan sözler vs anadolunun özeti saz.
Bu Aleyna başlıklarından bıktım sesi güzel falan değil şarkıları boktan ve anlamlı bir cümle dahi yok sadece "Ergen" olmanın avantajını kullanıyor yani ne diyeyim ki size konserlerinde okul kıyafetini nasıl değiştirdiğini anlatan
egolu bir kız çocuğunu "Ben öğrencilerin sigara parasını alamam" diyerek beleş konser veren bir halk ozanı ile yarıştıracak kadar aptal olduğunuza inanamıyorum.
bilemiyorum.
Bu iki ismin aynı başlık içinde yer alması bile neşet ertaşın kişiliğine ve sanatına saygısızlık!!!
Kafayı mı yediniz siz?
Ulan birisi üstat.
Mekanı cennet olsun.
altındağ belediyespor vs real madrid.