bugün

Aziz yildirimin "saha icindeki alex ile saha disindaki alex'I siz tanimiyosunuz" sorusuna;
Alex: "saha icindeki alex ile saha disindaki alex in farki saha icinde lens takmam disinda gozluk"
sikip bırakmıştır tek kelimeyle

hahahahaa..
"eğer teknik adam olursam, soyunma odasına başkan vb. gibi takımın dışındaki hiç kimseyi sokmam.." - alex
ayrıca sahada krampon giyiyorum demiş devamını da getirecekti belli ki ama bu kadar yeter dedi kendi kendine.. *
hunharca zkmiştir.
AFEDESiNiZ AMA lark diye komuştur.
ayar verip vermediği tartışılır, lakin çok samimi durduğu aşikar.
yıllardır fenerbahçe'ye düşmanlık besleyen, her fırsatta fenerbahçe'nin iyi/kötü her adamını ezip, ayaklar altına almaya çalışan şerefsizlerin bu basın toplantısı sonucunda alex'in efendi ve net bir şekilde / düşmanca sözler içermeden eğriyi doğruyu açıklamasıyla tatmin olamadıklarını da görmüş olduk. mevzu alex'e üzülmek değil, bağcıyı dövmek.

(bkz: yemezler)
sokmuştur, basmıştır diyenlerin menşeilerinin ne olduğunu hepimiz bildiğinden şaşırtmamaktadır.

alex in ne kadar adam olduğunu sizden öğrenecektik sanki... biz biliyoruz zaten adam olduğunu gebeşler...

hoşt lan!!! hoşt!!!
bir tanesi de şu şekilde gerçekleşen ayardır:

- başkan toplantıya 15 dakika geç kaldığını söyledi bu konuda ne diyeceksin ?
+ istanbul gibi bir şehirde 15 dakika gecikmenin çok büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum. (dikkat ayar geliyor) ben başkanla konuşmak için 7 eylül'den beri bekliyorum. onca zamanın yanında bence 15 dakika birşey değil.
--spoiler--
Gaziantep maçında kadro dışıydım. Maça gidip gitmeme konusunda tereddütteydim. Maçı izlemek için stada gittim. Kızlarımı da çağırdım ama onlar gelmek istemedi. Ben oynamıyorsam gitmek istemediklerini söylediler. Ben de Felipe'yi aldım. Ona sormama bile gerek yoktu, top için deli oluyor zaten. Benim en çok üzüldüğüm şey de şu oldu. Başkan sahaya çocuğumla yedek kulübesi önüne gelmemi çocuğu kullanıp ilgi odağı olmakla suçladı. Bu da hayatım boyunca bir yöneticiden duyduğum en kırıcı şeydi. Tanrıya şükür, herhangi bir kimsenin ilgisini çekmek için 300 den fazla maç oynayıp 180 küsür gol attıktan sonra iki yaşında bir çocuğun formalı görüntüsüne ihtiyacım yok benim.
--spoiler--
anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.
parçalamıştır. ccc alex reyiz ccc