içimizde burukluk bırakan büyük insan. özledik be kaptan.
fenerbahçeye beddua etmiş midir diye düşündürmeye başlatan insan, iki yıldır şampiyonluk ezeli rakibe gidiyor.
00.30'da brezilya serie a ilk maçında atletico mineiro karşısında sahne alacak kaptan. lig tv'de maç. özledim izlemeyi be.
bin uefa kupasına değişmeyeceğim kaptanımızdır. özledim be kaptan.
Kızlarına ve oğluna istiklal Marşını öğreten,
Hristiyan olduğu Halde Kur'an-ı Kerim'i Okuyan,
3000. golü attı diye verdikleri 300.000 dolar parayı Mehmetçiğe, şehit ailelerine Bağışlayan,
adam gibi adamdır uzun lafın kısası.

not: fenerbahçeli değilim.
dün itibariyle 'lüksemburgo ile dönüyorum' şeklinde tiwit atıp silmiş, kafaları karıştırmış büyük kaptan.
çok özledik be kaptan sözünü söyletendir.
bölücü. 3 temmuz sürecinin maşalarından. karakteri de zayıf. bir "fahişe gibi gönderildikten sonra ne diye taraftara oynuyorsun ki daha.
elbette fener: not
ilerde fenerbahçe'nin antrönörü olmasını dilediğim efsane.
gezi parkı eylemi için istanbul'a gelmiş eski fenerbahçeli futbolcu.
sinsinin tillahı.
fatih terim'den sonra ertuğrul sağlam, ondan sonra alex'in galatasaray'a teknik direktör olmasını çok isterim.
bir beşiktaşlı olarak şu ülkeye gelen en düzgün en efendi futbolcudur. adamın beşiktaşa attığı gollerde bile üzülüp sinirlenmiyordum o derece.
karaktersiz b'rezil'yalı.

giderken saatler süren bir konuşma yapmasına rağmen, gerek yönetim gerekse aykut kocaman o gittikten sonra kendisi hakkında tek bir kelime etmememiş olmasına rağmen, aradan dokuz ay geçmesine rağmen yine o lanetli ağzını yine açmış.

bir insan bu kadar sinsi, bu kadar alçak ve bu kadar kindar olamaz. diyecek laf yok. adam olan, fenerbahçeli olan bu fırlamanın adını ağzına almaz daha. utanmaz herif. haram zıkkım olsun fenerden kazandığın paralar.
http://youtu.be/MC7LEe9y36o

yine süper bir gol atmış efsane! * özledik seni kaptan!
Dün gece coritibanın 2-1 kazandığı maçta 88.dakikada sahneye çıkan efsane. Özlenen adam.
karakterli topçu. adam kendine tüm yapılanları takımdan ayrıldıktan hemen sonra söyleyebilirdi, ancak o aykutun kulüple bağının kopmasını bekledi. kulüp içinde sıkıntı yaratmamak için adam bildiğin sustu yani. bunun üzerine "9 ay bekleyip konuştu, ne karaktersiz" diyen adamları ben biraz düşünmeye davet ediyorum.
seni gönderdiler ya. amına koyayım böyle ülkenin. şu 2 gol seni gönderenlere gelsin, anladınız siz nereye "geleceğini".

http://www.ntvspor.net/vi...ex-atti-carlinhos-yikildi
fenerbahçe'de istatistiksel anlamda en verimli sezonunu ilk geldiği sezon olan 2004 - 2005'te geçirmiş efsane. bu sezonda çıktığı 44 maçta 29 gol atmış 20 de asist yapmıştır. genel toplamda ise, resmi olarak 344 kez giydiği fenerbahçe formasıyla 172 gol atmış 139 asist yapmıştır.
çog özledik.
çok özlediğimizi bir kez daha fark ettim.
keşke beşiktaş da oynasa dediğim tek fenerbahçe li oyuncuydu geçen senelerde.
alex hakkında ne zaman söz açılsa bunu hep söylerim. beşiktaş fenerbahçe maçlarında onlarda alex var kesin bize sallar yine dememe sebep olan futbolcu. taraflı tarafsız herkesin sevgisini kazanabilmiş nadir oyunculardan. şimdi survivor da görünce farkettim bir beşiktaşlı olarak ben bile özlemişim. futbolu bıraktıktan sonra umarım tekrar görev alır fenerbahçe de.
bir galatasaraylı olarak fenere tekrar dönüp, aykut'un rekorunu egale edip, o sinsiyi sinirden kudurtmasını çok istiyorum.
büyük kaptan,güzel insan ve mükemmel futbolcu.