bugün

fenerbahçe'nin kralını kaybettiği zamandır. (bkz: kralex) fenerbahçe'de derin bir hüzün oluşur. diğeri için (bkz: roberto carlos)
aynı zamanda fenerbahçe'nin siki tutacağı zaman olacaktir. daha iyi bir transfer olmazsa tabii.
ayrılanlar kavuşacak çöllere yağmur yağacak kutup ayıları antalya ya tatile gelecek araplarda petrol bitecek obama beyazlaşacak küresel ısınma bile üşüyecek. kısaca alex dünyayı değiştirecek. *
(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)****
abiler işte ozaman fenerbahçe bitmiştir. mevzu o noktaya gelirse artık (bkz: koy dötüne)felsefesiyle sex partilerinin artacağı durumdur.
Yerine özer hurmacının geçeceği zamandır.Tabiki Alex ise her daim kalbimizde olucaktır.
fenerbahçe'nin en az 2 senelik ciddi bir düşüşe geçeceği zamandır. yerine ronaldinho'yu getirse bile alex'in yerini alamaz, emin olun alamaz.

hala "ama özer var özer" diyenler varsa, gülüyorum kendilerine. alex'in boşluğunu fenerbahçe'li hiç kimse dolduramaz. gittiği gün herkes daha fazla farkına varacak alex'in byüklüğünün.
iki sevgilinin ayrılmasıdır. ama fenerbahçe tarafı biraz üzülücektir yaptıklarından ötürü. çünkü iyi gününde yanında oldular alex'in kötü gününde 'alex koşmuyor yaa' dediler. ama alex hiç demedi 'koşsam barcelonadayım' diye.
milyonlarca taraftarın gözyaşları sel olacaktır. *
felaketim olurdu, ağlardım...
Tarihin gördüğü en büyük toplu ağlama törenine şahit oluruz.
(bkz: #6811681)

atatürk 'ün ölümü ile benzeştirenleri alınlarından öpüyorum. artık gittiği tarihte bayrakları yarıya indirir, bir dakika boyunca saygı duruşu yaparsınız...
fenerbahçe için filmin sonunun geldiği andır.

(bkz: the end)
ayrıca rakipleri heyecanlandıran zamandır. artık getirdikleri her adamı onunla karşılaştırmak zorunda kalmayacakları için mutlu oluyorlardır eminim...
Basar parayı alır Aziz Yıldırım!...
Olmadı bomba gibi Özer var!...
Ama kesin olan şu ki gerçekten üzülürüz...
Ayrılacağı maçta Şükrü Saraçoğlu'nun elli beş bin kişi ile onu uğurladığı ve gözyaşı döktüğü fenerbahçenin beyni.
fenerbahçe'nin gerçek yüzünü göstereceği zamandır.

(bkz: takke düştü kel göründü)
(bkz: alex siz fenerbahçe)
aziz kepenkleri kapatıp gider,miş.

(bkz: şaka len)

(bkz: biz daha ölmedik)

(bkz: yürü be selçuk şahin)

(bkz: kim tutar seni)
fenerbahçem gerçek bir futbolcuyu kaybeder.
'hasssiktir poğaçacı' repliğinin milyonların ağzına dolanacağı gündür.o yüzden alex duruyorken yeni sistem oturtulmaya çalışılmalı.misal bir kişisi değil komplesi üretken ve çalışkan orta saha.alex gittikten sonra yeni sistem çalışmaları başlarsa en az iki yıl heba olacak demektir ve korkarım son ihtimal gerçekleşecek.
fenerbahçenin bittiği andır.

bitmesede bi süre sürünür.
(bkz: eğleniyor muyuz gençler)

anketimizi de yapmışız, keyifler gıcır, o değil de çoğunluk bu kafayı neye borçlu acep? merak ettim şimdi.

tamam alex'in futbolculuğuna allahın kulu ağzını açıp bir laf edemez ama alex gidince fener bitecek olayı nedir yahu? ne diyonuz hacım siz?

hagi vardı galatasaray'da, o da kral topçuydu, o giderse de cimbom biterdi, nitekim gitti de... eee galatasaray kaçıncı kümede şu an?

la bi gidin çay may bişiler şeyapın yahu, kafalar karışmış sizin...
1 2 sezon sonra olması beklenen ama beklenenden daha uzun sürecek durum.zaten koşmuyor yaşlandıkça futbol adına eksilecek bir şeyide yok.bu bakımdan benim içim rahat.kral 5 sene daha fener'de bence.
fenerbahce'nin belli bir süre boslukta kalacagi zaman..
cünkü bu dünyada ikinci bir alex yok ve olmayacak..