bugün

alevilerin "adını" ağzına almadan entry giremeyen yazardır.
alevilerin bir şekilde canını yaktığını düşündüğüm yazardır. Köpek gibi saldırır etrafa. Kendine olan saygısını bile yitirmiştir ki, başkalarının inançlarına bu yüzden saygı duyamaz. Sağlıksız bir beyindir kısaca.

Not: alevi değilim.
ağzının tadını bilen yazardır.
bu gece de ortaya çıkmışlardır. kaşınıyorlardır.
konu sıkıntısı çekince alevilere saran şahsiyetsiz yazarlardır.
alevilerden küsküyü yiyecek olan yazardır.
piçtirler.
alevilerin kadını bile bunun gibi şerefsizlerden daha erkektir.
eline beline diline hakim olmak dusturuna sahip aleviler icin onemsenmeyen kisi olacaktir.
sapık zihniyet ürünü insanlardır, iktidarsızlık ve sertleşme gibi sorunları vardır. Canları sıkıldıkça ırk ve mezhep ayrımı yapar sözlüğün içine ederler yok mu beni silken sözü bu kişiler için çok uygundur.
ya sabır çeken yazardır.

x: "aleviler şöyle üstündür, böyle üstündür..."
y:...
x: " en kaslı ve yakışıklı olanlar hep alevilerdir..."
x: "zaten aleviler türkiyenin gerçek sahibidir. geri kalanların hepsi maldır..."
x: "kendi evini dahi olay çıkarmak için işaretleyen sapkın alevileri bile eleştiremeyiz...çünkü aleviler süper cooldur"
x: " aleviler o kadar muhteşem, o kadar zekidirler ki..."
x: "aleviler asla mezhep, ırk, din farkı gözetmez. o kadar çağdaştırlar ki..."
y: "dostum 2 saattir kendini övüyorsun. azıcık sussan? hem iki saattir alevileri yücelte yücelte, diğerlerini aşşağılaya aşşağılaya bitirmedin birde eşitlikçi diyorsun kendine. hem sen niye kendi kendini övüyorsun?"
x: "!!!!!! alevi düşmanı seni!!!"
y:" yürü git lan"
ya sabır çeken ikinci yazardır. eşeğin amına suyunu kaçırdınız iyice bu ne amk?
alevinin iyisi kötüsü mü olur amk? alevilik ya da sünnilik ayrı bir yaşam formu mu?

bak bir örnek, kekonun biri gelmiş trollüyor (#22433269) biz bunu yazmışız, sonra da bu a... neyse sövmeyeceğim (#22433297) bunu yazmış. hadi gelin lan şimdi de bana yalamalık yapın. lafa gelince sünnilere zıplıyorsunuz ya bu kekoya laf edin.

amk hiç alevi tanımasak quantum fiziğini de onlar keşfetti sanacağız neyin kafasındasınız amk.
hala trolluğe devam eden yazarlardır.
muaviye nin götünün kılıdır.
hala ağızlarına alan yazarlardır.