bugün

toplumumuzla ilgili açılan tahrik edici sinirlendirici başlıklara yazmama kararıdır en azından benim için geçerli kuraldır.

zaten yıllarca cavap vermedik onlara, iftiralar attılar. kendi annemizi, kız kardeşimizi, becerdiğimizi söylediler ışıkları söndürüp mum söndü yapan ateistler olduğumuzu söylediler.

ne diyeyim biz işte o kadar alçak bi milletiz gözünüzde biz iftiralardan yorulduk siz atmaktan yorulmadınız.

bırakın atsınlar çirkin iftiraların açsınlar nefret kusan başlıklarını biz yorulduk onlar yorulmadılar bırakalım bir yaşadığımız şehit verdiğimiz ülkemiz var ondanda atsınlar bizi.
kesinlik doğru bir karardır.
trollüğünde bir adabı vardır ama orospu çocukluğuna geçiş yapılmaması gerekir.
(bkz: sakin ol şampiyon)

insanların hassas olduğu konularda, haksız yorumlarla karşılaşmaları üzerine doğal bir duygusallıkla aldıkları ama muhtemelen yanlış olan karardır. * böyle bir genelleme yapılması hoş değildir, sonuçta insanız konuşur tartışıtız, kendimizi ifade ederiz, varsa yanlış anlaşılma düzeltiriz. ama tabi artniyetlileri siktir et gitsin yazmaya değmez.
kesinlikle yanlış bir karardır. kendimizi ifade edebileceğimiz vakitlerde susmamalı , yazmalıyız.
sonuna kadar hak verdiğim durumdur. entry giripte ağzından salyalar akan beyinsizlere prim vermeyelim.
(bkz: trollerin açtığı başlığa entry girmek)
çok doğru bir yaklaşım. bir alevi olarak hak veriyorum.
en büyük yanlışlardandır. nitekim aleviler hakkında bilgisiz olan bireyler, o başlık altında bilgilenmelidirler.

yıllar önce alevi bir kızla çıktığımda, mum söndü hadisesi yüzünden zihnimi kemiren sıkıntıları ekşi sayesinde gidermiştim ve sonrasında da alevi dostlarla da durumu konuşmuştuk.

neticede konuşarak bir şeyler hallolur. diğer türlü kazançtan çok kayıp vardır.
Yanlış bir karar. Ben alevi değilim ama yazmanız gerekir. Siz bunlara karşı çıkmazsanız, anlatmazsanız işin doğrusunu bilmeyen cahiller birbirlerini pohpohlaya pohpohlaya size sallayacaklar. Yanlışlarına yanlış katacaklar. Tamam bir kısmı o yobaz kafasına dedikleriniz sokmayacak ama bence önemli bir kısmı da saçma ön yargılarından vazgeçecek ya da sorgulamaya alacaktır.
alevi olarak karşı olduğum ve aksini yapacağımı taahhüt ettiğim karardır.
(bkz: pasif iyi aktif kötünün tetikleyicisidir)