bugün

Bolca alkol tüketmek.
enayi gibi hissetmenin verdiği hisle büyük ihtimal en çok şahsıma zarar vermek ve bolca alkol ve diğer bazı şeyler.
görsel
ağır konuşur kalbini kırardım , tabi bir kalbi varsa. ne yaparsanız yapın asla affetmeyin. aldatmak bir karakter bozukluğudur.
üstüne soğuk su içerim sonra ayrılır yoluma bakarım zerre üzülmem.
içsel muhasebe > ileriye dönük olası kötü durumlar için yönerge hazırlamak > sosyal medya ve arşiv temizliği > bir kaç ay geceleri çorbacılarda, köftecilerde ve sahilde zaman öldürmek & tebrikler yeni bir ilişkiye hazırsınız.
Uzaklaşırım. irtibatı koparırım.
Ok derim, biraz durur orada sesiz bir şekilde çeker giderim.
Beni neden sevmediğini bunu bana neden yaptığını sorardım.

Beni sevdin mı diye sormazdım çünkü sevseydı böyle bir aptallıgı yapmazdı -
Ve madem bunu yapacaktın neden kendine aşık ettın falan derdim
-ki şu sıralar bol bol kafamda kuruyorum su konuşmayı.
Şu şarkıyı açarım:

I bust the windows out your car
And, no, it didn't mend my broken heart
I'll probably always have these ugly scars
But right now, I don't care about that part

I bust the windows out your car
After I saw you laying next to her
I didn't wanna, but I took my turn
I'm glad I did it cause you had to learn
ben öyle çok bağlanan bir insan değilim.siktir eder yoluma devam ederim.
Boşayıp yüklüce tazminat alıp , paranın büyük çoğunluğu bağışlarım.
Naparsanız yapın ama ne öldürün ne dövün değmez çünkü.
Kapı açık arkana dön ve çık konuşmaya gerek yok . O saatten sonra ne açıklaması kardeşim. Allah belanı verdin de tekmeyi vur. Def olsun gitsin ahlak yoksunu.
affetmiş gibi yapıp aradan bir süre geçtikten sonra aynısını bende ona yapardım diyeceğim ama hiç uğraşmam ver anatarları topla eşyalarını siktir git şimdi derim. ne ağlarım ne üzülürüm. o zevkine baksın ben üzüleyim olduuu.
unutup yoluna bakacaksın. en iyi intikam budur. herkes kendine yakışanı yapar.
CAS'a başvururdum.
Şu an ne desek boş herkes yazmış cool cool.valla ben o an ne yapacağımı kestiremedim belki vururum belki yüzüne tükürüp giderim belkide hiç umursamam Allah bana ve benim gibi bütün insan evladına yasatmasin o duyguyu.
Aldatıldım. Ne yaptım?

Sadece konuşmuşlar öbüşmemişler ki dedim.

Şaka gibi ama Karşımdakine öyle güveniyordum ki hayır yapmadım demesini bekledim bir açıklama bir şey olsun istedim. Kendimi parçaladım inanmak istemedim. "Kendimi Yalnız hissettim çok pişmanım" cevabı dahi kendimi suçlamama yetti, arttı. Çok severken gitmek zor. Üstelik karşınızdaki yapışkan biriyse daha da zor. Çok aşağılayıcı bir şey ama kalıp kendimi suçlu görmeye devam ettim. Ayrılmaya, çok sevdiğim her şeyim dediğim insanı hayatımdan çıkartmaya o an hazır değildim. Bir daha böyle bir şey olmayacağına yeminler etti ben de inandım. Tabi bir kez aldatan birçok kez aldatirdi, öyle de oldu.

Şimdi elimde tüm pişkinliğiyle iğrenç geçen 1.5 yıl var. Hayatımdan silmek istediğim, Benim ben olamadığım kocaman 1.5 yıl.

Ne yaparsanız yapın ama kendinizi suçlayıp onu yuceltmeyin.
Kendimi suçlar sonra da ağlardım akü. Malım galiba.
bir bardak soğuk su içmek.
Milletim beni affetsin derim.
"Canın biriyle yatmak istiyorsa izin veririm yeterki haberim olsun gizli yapma demedim mi piç"
Şimdi yoldan geçenlede yatabilirsin özgürsün.
görsel
nişanlıyken aldatılmıştım. yol vermekten başka birşey yapmadım. bir de canon marka fotoğraf makinesi bendeydi onu geri vermedim. bir de istedi yüzsüz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar