bugün

Aldatmak? Affetmek? Eğer çok seviyorsam bidaha görüşmemek üzere yolumu ayırırım, pek sevmiyorsam yanındakiyle beraber içeri kilitler evi yakarım.

Bana söylese hiç sorun etmeden iyi bitiririm halbuki.
affederim evet. ama öldürdükten sonra.
duruma bağlı.
affetmem.affetmedim zaten.
bana ilk entrymi hatırlatmıştır.
"bir temel fıkrasını hatırlatır. temel meşrubatın kapağını açar. kapakta "tekrar deneyiniz" yazar. temel bir daha dener, sonra bir kez daha falan derken sinirlenir bu. sonra da kana kana içer kolayı. " ikinci şansı vermeyin " ana fikrini veriyor okuruna."
gururun varsa ar sahibiysen mezhebin geniş değilse şükret, bak beladan kurtuldun.
Büyük konuşmak gibi olmasın ama silerim. k ile
aşk her şeyi affeder mi amk.
Asla diyeceğim tek sorudur.
'' johnny depp, orlando bloom, kıvanç tatlıtuğ, mehmet günsür, brad pitt, leonardo di caprio ile aldatılırsam affederim '' cevabının verilmesi halinde ilişkinin devam edebileceğini gösteren sorudur.
bu isimler ya da muadilleri dışında biriyle aldatılan birinin affetmesi zaten sadece saçmalık olur.
Niye , ona göre mi aldatacaksın, doğru , kamuoyu yoklaması her daim iyidir..
Asla ve asla. istersem deli gibi seveyim, benim için bitmiştir. Gebersin pislik.
bu başlık birçok kişiye büyük konuşmamayı öğretecektir.

bu ihaneti savunuyorum anlamına gelmemeli.
görüyorum ve arttırıyorum.

(bkz: aşk her şeyi affeder mi)
"hangi onur, gurur, haysiyet bunu affedebilir" dediğim sorudur.
Cevabı hayır olan soru. Affeden kişi ise sevildiği yerden değil, kandırıldığı yerden ilişkisine devam eder.
Çabasına ve pişmanlığının samimiyetine inanırsam evet diyeceğim soru.
Bir soru.
Güvenin zedelendiği bir ilişki bitmelidir.
Kırık bir kalp, bir dolu soru işaretlerinin çöreklendiği beraberliğin kimseye hayrı yoktur.
Affetmek kişisel bir karardır, birçok öğe içerir, ben bunu kaldıramam, kendime duyduğum saygıdan ötürü.
Konuşun yavrum büyük büyük konuşun siz.

Hayat tükürdüğünü yalatmaz sıçtığını yedirir derdi bir arkadaşım.

Şimdiden afiyet olsun size.
affettim. ardindan aldatip ayrildim. intikam icin dogmus intikam icin yasiyoruz.
affetmem ikinci şans verdiğim anlamına gelmez. affederim. affettim.

iki kere affettim. yine olsa yine affederim. benim affetmem kolay da kendilerini nasıl affedecekler ? yazık...
imkansız bişey aldattıysa hiç senin olmamış demektir dolayısıyla devam etmenin hiç bi anlamı yok.
Öyle bir topluluksunuz ki karşınızdaki dünyanın en gerizekalısı olsun kabul edersiniz ama gidip biriyle bişeyler yaşamasına terk edersiniz. Ben demiyorum ki alışkanlık edinsin ona buna yazsın. sen bu insanla güzel anlaşıyorsan, en iyi arkadaşınsa, hayatta en rahat hissettiğin yer onun yanıysa, ona da güvenmişsen biriyle bişey olmuş diye öyle beylik laflarla tez kararlarla bırakmayacaksın onu. Gerekirse neden başkasına ihtiyaç duydu diye kendini sorgulayacaksın. Neden böyle birşey yaşadık diye çözmeye çalışacaksın. Ha 2 oldu 3 oldu tadı kaçar. Ama her insanın bir kez hata yapma ihtimali vardır. Her insan bir kez affedilmeyi hakeder. Bunu onun için değil kendin için yapmalısın. Çünkü mutluluk aranılan yada karşı tarafta olabilen bişey değil. Mutluluk öğrenilebilen bişeydir ve insanın kendi içinde bunu öğrenmesi gerekir.
Kesinlikle ikinci bir șans vermeyin. Huylu huyundan vazgecmez. Tecrübe ile sabittir. O salakligi yaptim ve daha büyük bir kazik yedim.
belki. yani neden olmasın. ya da neden olsun.