bugün

Bunu benim gibi hassas bir insanın duyguları ile oynamadan önce düşünmeliydi o adam. inanıyorsun sadakatlidir diyorsun ama tüm erkekler aynı imiş meğer.

inanın siz olsaydınız hemen aşık olurdunuz o adama. ben oldum. Yıldırım aşkla vuruldum. Ellerimi tutuşu, gözlerimin içine bakışı, dudaklarımı kavrayışı diğerlerinden çok ama çok farklıydı.

Ama yanılan ben oldum. Beni aldattığını öğrendiğimde hiç şaşırmadım. Afroditin dediği gibi tüm erkekler aynı idi ve güvenilmezlerdi. Ah afrodit sen boşuna tanrı olmamışsın.

Beni aldatan ama aldattığı halde kendisini sevmeye devam ettiğim bu adamdan intikam almalıydım.

Bir akşam sadakatsiz sevgilimi yalancı yarimi sevdiğim adamı yedikule zindanlarına kaldırıp hapsettim. Çok öfkelenmiştim. Beni nasıl aldatmış bana nasıl yalan söylemişti hem beni nasıl da ağlatmıştı hesabını vermeliydi.

Yedikule zindanlarına hapsettiğim sevgilimin ilk önce gözlerine mil çekip daha sonra ise penisini dağladım kızgın demirle. Sonra aşkımdan ona o sevdiğim adama sarılıp ağladım saatlerce. ona karşı şefkat ve acıma duygusu ile karışık bir duygudurum halinde idim.

Bana bak bana, herkese yapacaksın, her kadını aldatacaksın, ama bana yapmayacaktın diyerek haykırdım.

Çünkü ben fadik. Deli fadik.
biz erkekler neden böyleyiz neden hep kadınlara acımasızlık yapıyoruz ? burada adolf hitlerden bir alıntı yapacağım;

zayıfa acımak doğaya ihanettir.