bugün

Aldatılmak daha kötüdür. Terkedilmiş insan daha bir sakin kalabilir kendine gerekçeler bulabilir ama aldatılmış insanın sinirinden korkun çok fenadir çok.
Aslında birbirinden münferit düşününce ikisi de aynı mokun laciverti. Acı eşiğine göre değişiyor. Sağolsunlar ikisini de yaşadım, mutlak biri daha kötüdür diyeceksek aldatılınca içine daha büyük bir öküz oturuyor insanın, sahneleri gözün önünde birleştirince nasıl salak yerine konduğuna yanıyorsun. Boşa geçen belki bir sene belki de on yıl belki bir ömür.
Artık herşey paramparça ve elinde kalan, ömrüne koca bir tecrübe.
Terk etmek de aldatmak sayilmaz mi diye düşündüren soru. Zira verilmiş çokça söz boş yere verildi, Seni asla birakmiycam gibi iri iri yeminler de cabasi... aldatilmis hissetmek için araya baska sahislarin girmesine gerek yok.
Terkedilmek de bir aldanış değil midir kalan için?
ikisini de dene tarafını seç.
ikisini de yaşamış biri olarak söylüyorum aldatılmak insana çok ağır geliyor. Ama terkedilmek de hala seviyorsanız ve ortada bir sebep yokken yarı yolda bırakıldıysanız gayet üzücü ve kötü bir durum.
aldatılmak suretiyle terkedilmek en kötüsüdür.
Tabiki aldatılmak.
Aldatılınca zaten kaşardı diyip yoluna bakarsında, terkedilince cidden koyar insana. uzun zaman kendinize gelemessiniz. Bide senelerce ilişki yaşayıp hayal kurarken terkedilmişseniz, legue of legends ta challengera hesap kasabilirsiniz.
Aldatılmak , ama sakın üzülmeyin aldatıldığınız için bu onun ne kadar karaktersiz bi insan olduğunu gösterir ve zararın neresinden dönerseniz kârdır, sakın o karaktersiz için ağlamayın değmez ( burdan eski sevgilim olan şahısa sesleniyorum , sen kendini akıllı sanmaya devam et senin o olmayan karakterine tükürüyüm , canın cehenneme , kelimelerimi bile israf etmeye değmezsin ).
görsel
şöyle biri beni aldatsa onu ne kadar seversem seveyim o saniye silerim yani onu silmem için bana sebeplerin en büyüğünü vermiş olarak gider ama terk ederse hele onu unutmam için silmem için bir sebep vermeden gittiyse çok zor olur benim için . onun için terk edilmek daha zordur diyorum .
Gece 2 de canının lahmacun istemesi.
terkedip 2 gün sonra başkası ile sevgili olması. zaten çoktan boynuz yenmiş.
ikisi de kötü değildir. aşk acısı çekmek aptalca bir şey salak bir insanın arkasından üzülemem. hatta gitti iyi olmuş kurtuldum derim.
Ikiside birbirinden beter amk olmaz olsun boyle kiyaslama.
Terk etmek orospu çocukluğu değildir sevmiyormuş deriz de aldatmak büyük orospu çocukluğu lan.
sizi terk eder etmez başkasını bulduysa zaten büyük ihtimal ikisini de yaşadınız.