bugün

mevzu singapurda geçiyor efendim. okurken insanın içinin yağları eriyor intikamların nirvası
adeta...

buyurunuz.

--spoiler--
Singapur'da, kendisinden şüphe ettiği nişanlısını takip ettirmek üzere dedektif tutan bir iş adamı, şüphelerinin haklı çıkmasının ardından, partnerinin başka bir erkekle çekilmiş görüntülerini düğünündeki dev ekranda davetlilere ve akrabalarına izletti.
Singapur'da Ajax isimli bir dedektif ve koruma bürosuna ulaşarak eşinin kendisini aldattığından şüphelendiğini söyleyen ismi açıklanmayan iş adamının tuttuğu Zhuo adlı dedektif, 6 ay içinde kadının başka bir erkekle birlikte olduğunu ortaya çıkardı. ikiliyi otel odasında kayda alan Zhuo, çektiği görüntüleri daha sonra müşterisine verdi.

görsel

Sputnik'in aktardığına göre iş adamı, düğünde yeminler edilmeden önce sahneye çıktı ve kısa bir konuşma yaptıktan sonra dev ekranda özel dedektifin çektiği videoları paylaştı. Kendisini başka bir erkekle aldatan kadının görüntülerini bütün davetliler ve akrabalar şok içinde izlerken, gelinlikler içerisindeki kadın gözyaşları ve utanç içerisinde salonu terk etti.

'YÜZÜĞÜ ATMALARINI BEKLERKEN, DAVETiYE GELDi'

Konuyla ilgili ingiliz Daily Mirror gazetesine röportaj veren dedektif Zhuo, “Ben video ve görselleri müşteriye verdim. Aradan haftalar geçti ve ben çiftin yüzük attığını düşünürken birden ofise düğün davetiyeleri geldi. Ben oldukça şaşırdım ama düğüne gittim. Düğünde ise her şey belli oldu” diye konuştu.

Düğünde yeminler edilmeden önce sahneye çıkan iş adamı, kısa bir konuşma yaptıktan sonra dev ekranda özel dedektifin çektiği videoları paylaştı. Görüntüleri bütün davetliler ve akrabalar şok içinde izlerken, kadın, üzerinde gelinliğiyle ağlayarak salonu terk etti.
--spoiler--
gözyaşları içinde salonu terketmiş.

umarım kendini bir yerden aşağı atmakta gecikmez.
ibretlik ve şok edici ifşa.
Kötülük bilmelidir ki, iyilik sabreder lakin öcünü fena alır.
Biraz acımasız gibi görünse de, gayet yerinde ve akıllıca, en önemlisi, gelin için hayat dersi kıvamında bir hareket olmuş.
Beğendim!
Adam var adam gibi harbiden racon keser. O gelin bir daha ne düğün yapar ne de birinin düğününe gider. Yalnız dedektif otel odası görüntülerini nasıl almış lan?