bugün

Erdoğan'ın başyaveri olan kişi. Gözaltına alınmıştır.
savunmasını okuyorum internetteki gazetelerden, hayretler içinde kaldım. ve sinirden deliye döndüm..

15 temmuz görevimin başındaydım diyor sonra 11:30'da evden(lojman) çıktığını cumhurbaşkanlığı sosyal tesislerinde birisi ile kahvaltı yaptığını(milletin öğle yemeği saatine yakın) 12:30'da da eve döndüğünü ve 16:30'a kadar evden ayrılmadığını yazıyor.

ohh ne güzel böyle görevinin başında olmak! biz ekmeğimizi kazanmak için sabah saat 08:00'de iş başı yapıp akşam 18:00'a kadar da iş yerindeyiz. Bir de bunlar asker olacak, vatan savunacak. aldıkları maaşlarla milletinin vergilerine de hainlik etmiş, sadece vatana değil!

allah bu ülkeye; bayrağına ve vatanına sahip çıkan, milletinin canından çok seven askerleri ve polisleri tekrar bu kadrolara getirmeyi nasip etsin.

tokat'a ailesinin yanına gitmiş beyfendi, diyemiyor ki cunta girişimlerinde zarar görmesin diye oralara götürdüm. insanların canını yakacaklarını çok iyi biliyor vatan hainleri, kendi ailesi zarar görmesin diye götürdüm diyemiyor.

güvenlik birimlerimizde şimdi hain ile vatanseveri ayırt etmek zorlaştı. özellikle ankara'da.
hain olanlar, vatansever olarak gözüküp gerçek vatanseverlere iftira atacaklar. diyorum ki kısıtlıda olsa hain ve vatansever ayrımı yapabilecek turnosol kağıdı olarak kullanılabilecek bir fikir geldi aklıma. belki hata payı vardır ama normal cunta içinde yer alan vatan haini asker polisler mutlaka ailerilerini ankara ve istanbul dışına çıkarmıştır. ne halt edeceklerini iyi biliyorlar çünkü(f-16 lar ile ankara'yı bombalayanlar, istanbul'da alçak irtifa'da uçup milletin canına kast edenler 15 temmuz günü ankara'da ve istanbul'da hangi yakınının kalmasını ister).

o nedenle darbe esnasında ailesi, çoluğu, çocuğu ankara'da ve istanbul'da olan polis ve askerler büyük ihtimal bence vatansever olanlardır diye düşünüyorum. ailesi ankara veistanbul dışında olanlar için net bir şey ifade etmek çok zor. çünkü yaz dönemi, vatansever asker ve polisler ailelerini dışarı çıkarmış olabilir. ama ailesi ankara'da ve istanbul'da kalanlar büyük ihtimal vatansever. çünkü bu hainler f-16 lar ile ankara'yı bombaladı, istanbul'da kurumları taradı. köprüyü vurmayı bile göze aldılar.