bugün

Annesini kaybetmiştir.

Başın sağolsun reis.
kimseyi öldürmeden, her dönem hükümetleri ile iyi geçinerek mafya olmuş mafya bozuntusu.

ama sonuçta kayıp anneyse; başı sağolsun. allah sabır versin.
illegal insanları sevmem ama bu adam gözümde bi başka.diğerleri gibi şovmen de değil.neyse o.geçen günlerde temizlenmeye çalışılmış üzerine salınan köpekleri harcadığı söylenmektedir.
annesi 88 yaşında hayatını kaybetmiş.

http://www.gazetevatan.co...-vefat-etti-915911-yasam/
annesi vefat etmiş adam gibi adamdır. başımız sağolsun reis.
hiçbir mafya, kabadayı, örgüt lideri vs. kişiyi övmek veya takdir etmek niyetimiz yok.

ama bu adam "kendi değerlerine göre" güncel tutumu ile takdiri hak ediyor. öyle reisim, babayım diye dolanıp sonra ona buna yaltaklanmıyor. en zor zamanında en yapmaması gerekeni doğru gördüğü için yapıyor. biat etmek bir yana karşısına geçiyor.

öyle ki akp'ye iki gülücük atsa şimdi çoktan dışardaydı ama adam nam içinde olsa söylediklerinin arkasında durmak için akp'nin karşısında duruyor hemde hiçbir başkaca benzer gücün yanına sığınmadan.

işte bu saf cesaret...
Son kabadayı. Gerçek reis.
Kendi ülkesinin cumhurbaşkanına saygı gösteren dönekse siz çarkıfeleksiniz.
hahhahahah. adamlığın ölçüsünü tayyibi sevip sevmemk yapmak nasıl bir acizliktir ya. bu adam tayyibi sevse buralar onun hakkında aşağılamalarla dolacak demek ki.
tahliye olacak olan kabadayı.
Reis tahliye oluyor şimdi onlar düşünsün.
yakında külliyeye cumhurbaşkanına teşekküre gider. demişti dersiniz.
Sedat peker gibi olmasa bari.

Bu ulkeye mafya lazim haci, kim nederse desin. Hukukla is mi yuruyo amk memleketinde. Kurtler kacakcikikla kazandiklari paralariyla almis yurumus tum islerde,tum sektorleri ellerine gecirmisler. Hepsi de silahli asiret amk.

Cakicilar vs bunlardan iyidir. Yapacak bir sey yok.
yeraltı dünyası'nın adamlarından.
şimdi adama mafya, katil vs. bir sürü yakıştırma yapıyorlar. arkadaşlar adam oyunu kuralına göre oynuyor. öldürmese ölür, haraç almasa başkası alır bu iş böyle. yani sana abes haysiyetsiz gelen herşey onların dünyasında olması gereken şeyler. çakıcı bu işleri yapmasa meydan çakala çukala kalır. çakalların paylaşımıda kurtlarınkine benzemez.
saygı duyduğum tek mafya babasıdır. sedat peker gibi televole mafyası değildir. az ama öz sağlam bir kitlesi vardır.
Para nerdeyse maşa orada.
Hala hukuk devleti diyenler mi goruyorum ne? Nerde hukuk devleti? Turkiye cumhuriyetin'de 1925 den beri hukuk yok. Bu kafayla da olamaz zaten.

Catli en azindan ortaligi dengeler, her yer kurt kacakci dolu amk. isgal etmisler piyasayi.
kendi etek giyip taksimde göbek atmasın da...

bunun küçüğü de vardı, sedet parker. napiyo çıktı çıkalı? uzun reyizi yalayıp duruyor. bu neyi farklı yapacak?
salınmasına hiç sevinmediğim mafya bozuntusudur. sedat peker gibi göt kılı olmasını bekliyorum çünkü mhp içerisinde kendilerine tahammül edecek insan sayısı çok azaldı.

şimdi çıkacak dışarı da ülkücüyüm diye gezinecek bu herif sokaklarda değil mi ?

sonra millet aha ülkücü falan diyecek. sedat peker gibi parti binalarına girmesi yasaklanması ve sonradan akp kulluğu yapması büyük olasılık.

velev ki ben haksız çıktım ve bu adam akp kuyrukçusu olmadı, o zaman kendisi hakkındaki düşüncelerim gene sabit kalacaktır sadece dün ak dediğine bugün kara dememe yönüne saygı gösteririm.

mafya bozuntularının bu saatten sonra ülkücüler arasında yeri yoktur. umarım her türlü saçmalığa imza atan gargamel efendi en azından bu konuda yamuk yapmaz.
savcılığın açıklamasıyla kalan 2 senesi de yatacak şahıs.
çıkınca, sedat peker gibi sosyeteye mi karışacak,
yoksa, içerden verdiği tehditkar mesajlarını yerine getirmeye mi çalışacak merak konusudur.
Sedat peker gibi ideolojisini ulkusunu satmayıp, hala ideolojisi yüzünden içeride yatan ülkücü lider
Katilin ve kadın katilinin tekidir.
son dönem baya baya salvolar yapan çakma reis.

http://www.cagdasses.com/...mal-kilicdarogluna-mektup

arkadaş sen ülkenin derin aklı, kritik bürokratı, yılların devlet terbiyesine sahip akil adamı falansın da bizim mi haberimiz yok?

mafya elebaşının devlet başkanına, ana muhalefet liderine falan mektup yazarak destek verdiği yahut eleştirdiği bir ülkede yaşıyoruz amına koyim farkında mısınız?

hangi görevle, hangi bilgi ve donanımla, hangi sıfatla, hangi tecrübeyle ülke gidişatı hakkında, politikalar hakkında fikir beyan etme, yol gösterme cüretini buluyorsun kendinde?

şimdi çakıcı vatanseverdir, bu ülke için neler yaptıcılar hoplayacak.

ya kimse kusura bakmasın, işini layıkıyla yapan, vergisini veren, hatta yere çöp atmayan adam asıl vatanseverdir. bir daha söylüyorum mafya liderlerinin sağa sola mektup yazarak ülkenin gidişatı hakkında yorum yaptığı ve ciddi ciddi destek gördüğü bir ülkede yaşıyoruz. size de acı gelmiyor mu?
adamdır...
karadeniz'in hırçın doğasından çıkan, kurtlar sofrasında yetişen bir adam...

mafya değil, kabadayıdır.
racon bilir.
yoksulu, yetimi kollar, gözetir.

kimsenin helaline, namusuna, rızkına göz dikmez, yan bakmaz.

bu kavramlar zamane zibidilerine çok uzak tabi.

şahsen tanıyorum kendisini.
ve kaç öğrenciye burs verdiğini, kaç aileye karşılıksız yardım ettiğini, kaç yoksula başlarını sokacak ev verdiğini çok iyi bilirim.

sayılı gün elbet biter.
içeride nem ve rutubet kendisini çürütse de yüreğindeki vatan ve millet sevgisini paslandıracak nem ve rutubet yoktur.

allah her şeyi biliyor ya.
bu vatanın senin gibilere ihtiyacı var reis...
Sinan engin'in kankasıdır.