bugün

ulu önder in de en sevdiği içkilerin başında gelen rakıyı gören ayran işkembeli akçı ağzı kuruların korkudan tir tir titremesi ve " mustafa kemal gelecek, beni ağaçta sallandıracak " diye hebe höbelemesi duygudurumu. önce bu mustafa kemal diyen ağızlarına rakı şişesiyle vurulmalı ardından da altı adet okla olmayan beyinleri hariç vücudunun leş bölgelerine atış talimi yapılmalıdır.
Yüce allah'ın yasakladığı şeylere karşı gelmekten korktukları için verdikleri tepkidir.
size namaz,oruç,hac denildiğinde verilen tepkiye benzerdir. Tek fark haramdan kaçmakla farzdan kaçmak.
Alkol haramdir... allah'tan korktuklari icindir.
(bkz: kemalist kişilik bozukluğu)
Bir kere bir markete girip rakı almıştım. Tam alışveriş arabasından çıkartıp kasaya koyarken çarşaflı bir kadın rakıyı gördü ve elindekileri bırakıp marketi terk etti. Bir an kendimi vibratör almış gibi hissetmedim değil tabi.
her türlü pisliğe bulaşmış sözde ak, özde pislik lumpenlerin çıkarcı tepkileridir. onlar rakıdan değil, rakı ile birlikte anılarak samimi dindarlar nezdinde eleştirilmekten ve partideki konumlarını, dolayısıyla çıkar kapılarını kaybetmekten korkarlar. her türlü günahı işlerler, ama bunu hep gizlemeye çalışırlar.
olmayan tepkilerdir. akçı adam rakı içtiği zaman, beyaz ve kavunsuz içmez. kemalist gibi sapıtmaz.