bugün

Peugeot yetkili bayi ve servisidir. Yaz başına dek kendilerinden hem servis hem de araç kiralama için faydalanan ve bundan nu olan biriydim...

Ta ki aracımı sattıktan sonra yeni bir araç alımına karar verip "bunlar iyidir" düşüncesiyle bir cumartesi günü eşimle beraber cebimde de o an evde olan nakit olarak 5000 lira ile bildiğiniz satın almaya gidene kadar...

Ne ilgi ne alaka... Hesaplama yaparken bir "buyurun oturun" dememeleri bir yana "sportium donanım ne kadar" soruma verdiği "pahalı o" yanıtıyla sigortalarımı attırdı...

Peugeo'şikayet ettim ama peugeot türkiye bir "kusura bakmayıon bile demedi...

Yıl sonu kampanyası bik bik diye şimdilerde 51000 lira çektiğiniz aracı bana 42'ye indi vallaha gelin alın" demeyin, daha da peugeot alırsam iki olsun..

Bu gün araç kiralama için yaşadıklarım ise ayrı bir rezalet. Yakala.co'daki fırsata göre 4 günlük 508 kiralama bedeli 436 lira, kendi we telerinde de günşlüğü 121 lira... Peki dedim, makul geldi aradım... Aracınız var mı dedim, var dediler, o zaman benim kupon kodum da şu dedim. Bana dedikleri aynen şu: Aracın günlüğü 160 lira, isterseniz kuponlarınızı düşeyim kalanını da ayrıca ödeyin"ulan o zaman kuponun ne önemi var?Ayrıca kendi web sitende 121 lira diye ilan ettiğin araca -ki 4 gün kiralamada fiyat daha da düşüyor- 160 lira çekmek ne? Adam mı skiyorsunuz... Döndüm yakal.ya anlattım durumu, adamın bana verdiği cevap "firmayla görüştüm, kampanyalı araçları kalmamış bu nedenle bik bik" dedi. Peki dedim, koşullara bakın, kampanya stoklarla sınırlı falan demiş misiniz? Hayır...Bildiğin bayram arefesi diye fırsatçılığın dibi...

Kısacası yanlarından geçmem... bende 3-5 yılda oluşturdukları olumlu imajı 1 günde öpüp başlarına koydular...