bugün

biraz da şuralarıma doğru sövün. ooh iyi ki de akrep burcu kadınıyım. yükselenim de öyle. canıma değsin.

(bkz: yükseleni akrep olan akrep burcu kadını)
Adeta şeytan.
Egoları yüksek olur, sekse düşkünlerdir, sevimli , tatlı olanlarını daha görmedim hep ateşli feminen tutkulu kadın sınıfındadırlar.
Benim de dahil olduğum grup. Kendileriyle konuşurken 20 düşünüp 1 yazın zira kandıramıyorsunuz be canım.

Edit: bu entryi girdikten sonra üç kişiden entry nick uyumsuzluğu seklinde mesaj aldım.arkadaşlara dişiaslan galatasaraya gönül veren dişilerin lakabıdır yapmayın nolur.
iyilerdir iyi, kendimden biliyorum.
bir kaç kızın başlıkta toplanmasından ötürü mehtiyeler düzülen burçtur.

bende akrep'im şimdi kimse tavana vuran libidosunu inkar etmesin. (bkz: swh)
bir iyiliğini görmedik akrep kadınıdır...
efsanelerdir.
(bkz: mimist)
Hemcinslerim hem burçlarim detaylı bilgiyi size aktarmışlar zaten daha fazla konuşmak istemiyorum teşekkürler.
En tehlikeli kadındırlar. Nefret ederim onlardan. En yılan en hayın kadınlar onlar.
en iyi anlaştığım burç..
akrep kadınları ilaçtır ilaç.
görsel .
şeytana pabucunu tersten saplarlar. evet
Dadından yinmez.
Kendine güvenleri onları çekici kılan özelliğidir. Gözleriyle bütün duygularını yansıtırlar. Kırmızı kadınıdırlar.
seks manyağıdır.
Akrep burcu kadini olup kiskancligi yenmis sayin yazarlar burada mi acaba?
Yenemedim. Sevdiklerim benimdir diğerlerini umursamam.
kıskançlığıyla insanı hayattan soğutur.
Şansızlar.
Sezgileriyle olabilecekleri kısmen tahmin edebilir veya çoğu şeyi iyi analiz ederek doğru tespitler yaparlar ve zeki zannedilirler. Yani değiller sadece iyi takipçi ve gözlemci olurlar.

Aynı zamanda yükselenimdir.
bu konuyu takip ederek kendi burcu hakkında abuk sabuk yazanları aklına kazıyıp intikam alacağı günü beklemektedir.
Kindar kisilerdir. Kendilerine yapilan iyi kotu hicbir seyi unutmazlar. ileri goruslulerdir. Mantikli kararlar alirlar. iyi gozlem yetenekleri vardir.
En yakin arkadaslarimdan bir tanesi olmasindan dolayidir bu rezzan kiraz modum. Yoksa pek anlamam.
Evlerden ırak.
güncel Önemli Başlıklar