bugün

son derecede tehlıkelı olan kadındır.olabıldıgınce kuskucu kıskanc ve kıncıdır.kımseye kolay kolay guvenmedıgı gıbı guvenının yıkılmasına da tahammul edemez.cok alıngandır ve hemen tepkı gösterır.
gırdıgı ortamlarda hemen farkedılır ve yukselır.kendını göstermeyı ve satmayı cok ıyı becerır.zevklerıne cok duskundur.alkolık olmaya meyıllıdır.yasamda basarıya ulasmaları hıc de zor degıldır.paraya duskundur.suyu cok sevdıgınden suyla ılgılı ugraslar tam ona göredır.yonetımın elınde olmasını sever.her ortamda lıderlık vasıflarını gozler onune serer.
sevdıklerı ıcın hıc dusunmeden her turlu sorumlulugun altına gırebıldıklerı gıbı sevmedıklerı ınsanlardan ölesıye nefret ederler. *
askta ıse asırı sahıplenıcıdır.sevdıgını hemen benımser ve her hareketını gozlemler.bu kadına yalan söylemek neredeyse ımkansızdır.sıze ınanıyormus ya da sızı affedıyormus gıbı görunse de asla unutmaz ve yaptıklarınızı ganı ganı ödetir.
ayrıca burclar alemının en tehlıkelı bırlesımdır. *
(bkz: kendimden biliyorum)
amanın aman uzak durun derim size kendi gururunu ve onurunu bu kadar ön plana çıkarıp da çevresindekileri göremeyecekkadar kör olan kaç cins var yer yüzünde hele ki bu bir kadınsa kaç kez düşüne biliyoranız o kdar düşünün de öyle varın yanına
duble tahammülü zor kadın.
(bkz: yükseleni akrep olan yengeç kadını)
koşarak uzaklaşılması yanlış olmayacak olan kadındır.
şöyle de bir durum vardır ki beklediğinizin tam tersi de çıkabilir!
(bkz: baş belası)
son derece sevimli,iyi huylu,uysal insanların burcudur.* *
bilindiği üzere aşırı sahiplenici ve kincidir.sevdikleri için kendini ateşe atabilir,sevmediği kişiler için elinden gelen tüm kötü şeyleri yapabilir.6.hissi çok gelişmiştir.bu yöne eğilimli biriyse ciddi anlamda bir medyum özelliği taşır.çok okur,çok dinler,az konuşur..hata yapmaya tahammül edemez ve hata yapanları affetmez.parayı çok sever ama para için yaşamaz.çok kıskançtır.gece hayatına özellikle alkole çok düşkündür.yaratıcıdır.sevdiklerini memnun etmeyi iyi bilir.cesurdur.savaşmaktan çekinmez.birşeyi beğendiyse o onun olana kadar uğraşır.sadıklığa ve dürüstlüğe çok önem verir.ilişkisinde sevildiğini,önemli olduğunu ve ona sadık kalındığını hissederse sevgilisi hayatının merkezi olabilir.
*
tanışıldığında annnnnnneeeeeeeeeeeee diye bağırmak yetmeyen bunun yanında görüldüğü yerde topuklanası burç kadınıdır.
ateş parçasıdır efendim.
(bkz: gız mı hani nirde)
full artı full gibi bir şeydir.**
siyah atlı bir süper akrep erkeği olarak yıllardır aradığım karanlık kraliçem. ez kaza karşılaşırsak mutlaka bir patlama olur. ya dünya savaşı başlar ya da küçük çaplı bir bing-bang sonucu yeni bir evren oluşur. * *
edit: 3 sene geçmiş hala gelen giden yok. hepsini birden mi bağladınız? adiler!*
bu burçtan olan birisinin söyledği gibi cinselliğe düşkündür.
özellikle astrolojiye meraklı olanlar tarafından avutulmaya mahkumdurlar.*
-burcun ne kızım
-akrep
-hımm.. ee peki yükselenin ne?
-o da akrep
-hımm neyse olsun kızım olsun.*
insana hayatı dar ederler.
(bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: yükseleni akrep olan kova burcu kadını)
kasim ayinda sabaha karsi dogan kadindir. karakteri fenadir, korkun, kacin. (bkz: misal ben) (bkz: nihahaha)
inatçı, dayanıklı ve istediğini bir şekilde elde etmeyi bilen biriyizdir. bazen renklerin ortası yoktur bizde ya siyahızdır ya beyaz. kıskançlığın doruk noktasındayızdır bir o kadar da kinciyizdir. asla elimizdeki ile yetinmeyiz. hangi işe elimizi atsak onu mutlaka başarırız çünkü çok hırslıyızdır. zirvede kalmak her zaman önemlidir. memnun edilmemiz çok zordur elbet bir yerde bir kusur bulabiliriz. yapılan iyilikleri ve kötülükleri asla unutmayız. sevdiğimiz insanları kendilerinden daha çok düşünürüz fakat düşmanlarımızın kaçacak delik aramaları gerekebilir. gözlerimiz en dikkat çekici bölgesidir yüzümüzün. bir akrep kadınını gözünde ki makyajdan anlayabilirsiniz.Son derece çekici,esrarlı ve erotik biriyiz. Ama kıskançlık boyutlarına bakarsak sevdiğimize boyunduruk geçiren bir yapımız var.

işte böyle yükseleni akrep olan akrep kadını daha ne denilebilir ki. a unuttuğum birşey daha var seks meyli gözle görülür biçimdedir e yani hem burcu akrep olup hem yükselen akrep olunca kaçınılmaz oluyor tabi.
ortamda korkulan, genelde muhabbeti kesme durumuna kadar giden bir burçtur.
akrebin özelliklerinin karesi diyelim. sezgilerinin kuvvetli olmasının kötü yanları dışında kendine zararı yoktur, aksine halinden memnun hatun kişidir.

- burcun ne?
+akrep
- hımmmm, tehlikeli bir burc.
+ .... (sessizligin içindeki mana; tehlikeli oldugumun farkındaysan ona göre davranırsın, güzelliklerini de yaşarsın be adam.)
benim lan o. ama boyle "uzak durun"lar falan hic hos degil. huyumuza gidin lutfen. tesekkurler.
akrep burcunun tüm özelliklerini taşıyan kadındır. hisleri fazla kuvvetlidir, bu bazen iyi olmakla birlikte kötü de olabilir. yapılan her iyi veya kötü şeyin mutlaka karşılığını verir. ya hep ya hiçtir onun için ortası yoktur.
bir şeyi isterse başarmak için her şeyi yapar. zoru sever.

elde etmesi zordur fakat eğer elde edebilirseniz sizi dünyanın en mutlu insanı yapma potansiyeline sahiptir. aslında çokta korkulacak insanlar değillerdir. en azından ben kendimden korkmuyorum. swh
Durup dusunulmesi gereken hatun kisidir kendisi.
gecmise takilir eger intikamini alamadiysa, yapilani yapanin yanina birakmayacak ve 10 sene de gecse pusuya yatip ocunu alana kadar gecmisini affetmeyen kindar kadindir. tuhaf bi enerjileri vardir, sanatin herhangi dalina elbet yetenegi vardir. cinselligi sever, fakat algida bi yanlislik var; bu hatunlar secer. hisleri cok kuvvetlidir, kiskanctir. hem en iyi anne hem de en iyi es olabilir, fakat karsisindakine bagli olarak daha baska sekillere de burunur. aslinda su gibidir akrep kadini seffaftir, karsisindakina gore sekillenir.
unutulmasi guctur.
(bkz: cifte akrep) (bkz: kadin gibi kadin) (bkz: ben)
brace yourself winter is coming kombinasyonu.
güncel Önemli Başlıklar