bugün

kötü sevişenini görmedim.

geberin.
dahil olduğum burç. Tüm özelliklerine sahibim.
içine dahil olup çoğu özelliğini taşımadığım gruptur..Kin tutmak,intikam planları yapmak,hırsları uğruna tüm her şeyi yapabilecek düzeyde olmak gibi özelliklerim yok.Biraz kıskanç ,çevresindeki insanları fazla sahiplenen yapıda olabilirim ama olması gereken düzeydedir diye ummaktayım.*
Kahpedirler, 12 tane akrep kız tanıyorum hepsi kaşar, bu bir raslantı olmamalı değil mi. Hiç akrep burcu kadınıyla sevişmedim fakat yatakta aşırı iyi olduklarını söylüyorlar arkadaşlarım.unutulmaması gereken bi özellik daha aşırı sinsi olmaları.
çok zor kadınlardır. rabbim karşılaştırmasın.
Ateşli olurlar.
Benimdir. Burcumu seviyorum.
Kahpedir.
daha önce de söylediğim gibi, ben bu gruba dahilim. hatta yükselenim de akrep.

evet hemen hemen tüm özelliklerini taşıyorum. ama anlamadığım şey şu, yahu sevdiğimiz adama neden sinsilik yapalım?
evlenilmez.
kullan at.
atmazsan zaten o seni atar.
silkilerek kendine gelebilen kadındır.
yengeç burcu erkeğinin minişi, sevimlisi, ponçiklisi, en büyük ve en tatlı aşkıdır. tabii önce, korkunç inadını ve inanılmaz kinini aşmanız gerekmektedir.
tehlikenin diğer adı.
benim burcumun kadını.
tamamen cinsellikle donatılmış kadındır.
Bir sürü akrep kadını tanıdım, aksine hiçbirinin o taraklarda bezi yoktu. Aksine soğuklar la bu kızlar.
ne etti olum bu kadınlar size?
Girdiğim gruptur.

Zodyaktaki sex sembolize eden burçtur.

Çok kindarımdır, birinden nefret edince sinirden ağlarım resmen, zarar vermek için elimden geleni yaparım.

Aşırı kıskancım, benim olan birinin dışarı çıkmasını hatta birinin görmesini istemem.

Hırslıyımdır, bazen kendime zarar verene kadar istediklerimin peşinden gider zararla otururum yerime.

insanların üzerine gitmeyi sınırlarını görmeyi de çok severim, çok tahrik edici bulurum.

istediğim şeyi almak için her türlü yalan günah ıvır zıvırı yaparım, gözüm döner, sonra bir de pişman olur yine zarar veririm kendime.

Anaç biriyimdir, ama şefkat vereceğim insanları çok dikkatli seçerim, insanlarla ne kadar samimi gözüksem de bir mesafe koyar gözlemlerim mutlaka.

Hep zarar alan burcuz biz.
Yükselenimde akrep olmak üzere ömür boyu kendisiyim.
fenadır. anlaşılması güçtür. ilgi odağı olmayı sever.
epey iyi anlaşıyorum bu burçtan hatunlarla bu da benim yorumum.
Benim burcumun kadinlaridir.
Mukemmel bir kadindir.
Her anlamda bir erkegi tatmin edecek kadinlardir.
Varolun siz.
aşırı derecede kıskanç olan kadındır, kıskançlıklarının yanı sıra yatakta da iyi oldukları söylenir. *
kadınını sevmem de erkeği iyidir.
Her seyi en uc noktada yasamaktan çekinmeyen insan topluluğu. iliski anlaminda inanilmaz yorucu olmakla birlikte aşik oldukları zaman geysaya dönüşür asik olduklari adama dünyayı cennete çevirmek icin ellerinden geleni yaparlar. Olaylara hem geleneksel yaklasip hem de ekstrem tepkiler verebilirler. Merhametleri tüm dünyayı saracak kadarken bir anda dünyanin en acimasiz insanina dönüsebilirler. Hayatı yuzeysel yasamazlar eğer gercekten zevk almiyorsa bir ise kalkismazlar, duygularindan baska rehberleri yoktur. Anac değillerdir ama disi olmak anne olmaktan daha önde bir duygudur onlar icin. Cok güzel analiz ederler ve niyetiniz neyse hemen anlar kendince plan gelistirmeye coktan baslamislardir. Kisaca hem seytan hem melek hem kucuk bir kiz cocuğu hem de bilge olgun bir kadin olabilirler. Bazen diyorum keske Baska bir burc olsaydim mesela oğlak, kova filan gibi salt mantik ile hareket edebilseydim. Akrep olmak cok yorucuuu.
Herkes bir ah çekmiş. Biriniz de güzel yazın be.
Harikayız. Arananız. Uçları yaşatırız. Deli severiz, herşeyimizle; yamuk yapmayın anlarız. Gözlerimizle yola getiririz.
akrep burcu erkegi olarak, 3.5 senelik son iliskimde, akrep burcu kadini ile birlikte olmustum. ihtiras, sehvet , ask her sey dolu dizgindi. hayatimda yasadigim en guzel ve ozel anlari akrep burcu kadiniyla yasadim. sapik falan diyenler var ama ayni zamanda cok sadiktirlar. sevin onlari, size hayati yasatirlar.