bugün

darbeli matkap.
özellikle diğer akreplerle pek anlaşamazlar.
önyargılı yaklaşımların muhataplarıdırlar.
intikam duygularıyla donanmış, uzak durulması gereken şahsiyetlerdir
Düşmanına darbe vurmanın değil, onu yoketmek için doğru zamanı beklemenin marifet olduğunu bilen erkektir.
hayattalarında bir kez mutlaka bir oğlak burcu kadınına aşık olurlar..oğlak burcu kadını doğruluğu ve dürüstlüğüyle o ana kadar inanıp bağlandığı pek çok şeyin aslında kendisinin ne kadar aleyine olduğunu anlamasını sağlar.sudan çıkmış balığa döner.inandığı,güvendiği şeyleri sorgulamak ona iyi gelmez.aslında ondan çok onun çevresinde olup yıllardır onu kullanan kişilere iyi gelmez.alşkanlıklarına sıkı sıkıya bağlıdır dolayısıyla oğlak burcu kadınından önce çevresindekiler tarafından boynuna takılan yular ona daha güvenli gelir.o anda oğlak burcu kadınını sorgulamaya başlar. çünkü bünyesi kendisinin bu kadar önemli olduğunu hissetmeye alışkın değildir. merhametsilik görmüştür,acıya ve sömürülmeye alıştırılmıştır.iyilik,erkk olduğunu hissetmek,merhamet ters teper ve alıştığı acıya ve merhametsizliğe geri döner. kaçışını çevresindekilerinde etkisiyle üzerek,kırarak gerçekleştirir çünkü boynundaki yular boğazını fazla sıktığından beynine gitmesini engellemiş beynin doğru düşünme fonksiyonu yıllardır devre dışı kalmıştır.
ne diyoruz oğlak burcu kadınının uzak durması gerekir,sorunlu akrep burcu erkeğini topluma kazandırmak onun için sosyal bir ödev olsa da anlamsızdır,boşa zaman kaybıdır.bırakalım alıştığı merhametsizlikle yaşasın. *
intikam için tüm gemileri yakabilecek olan erkek.
cimri oldukları kadar kindardırlar. ayrıca kıskanç olmaları da dezavantajdır.
" Akrep erkeği iyiyken çok iyi, kötüyken çok korkunç olabilir. Onu sevebilirsiniz ya da ondan nefret edebilirsiniz, ama ona karşı asla kayıtsız kalamazsınız. "
dahil olduğum gruptur. Çabuk kızar, kin tutar ve unutmaz, cinselliğe çok önem verir, aşk adamıdır. **
ya hep ya hiç insanıdır. böyle olmaları pekte hoşlarına gitmez ama öyle!

(bkz: aa bu benim lan)
burçdaşı olan kadınlar sekste çığır açıp, elalemi kendilerine hayran bırakırken, kendileri 'dünya malı dünyada kalır' olayındadır.

(bkz: akrep burcu kadınlarının seks yapmadaki başarısı)
(#6388022)ALLAH AŞKINA CANINI SEVEN KAÇSIN.
duyarlı ve gizemli bir eştir.
evlilik ilişkierinde cinselliğe oldukça fazla önem verir.
zaman zaman huysuzluk yapabilir.
direk gözlerinin içine bakmayın. (bkz: avatar)
kötü denilemez belki, evet kötü olmayabilir.
fakat; anlaşılması güç bir tarafı vardır bu adamın.
ne yapmaya çalıştığını tam olarak kestiremezsiniz. duygularını tam olarak ifade etmekten çekinen bir tavrı vardır; diğer taraftan, gelgitleri..
bugün böyle, yarın öyle davranabilir. günü gününü tutmaz.

ve de asıl önemlisi; küs kalması. siz adım atar barışırsanız, o da adımınıza cevap verip, barışa bilir.
ama siz, bir adım atıp barışmazsanız, ömür boyu küs kalabilir, hata kendisinde olsa bile.. * .ilginçtir ki, küs kalması onu vazgeçirmez sizden.. böyle de tuhaf bir durum, küs duruyor ama vazgeçmiyor.böyle de inatçı bişi. bilmem anlatabildim mi..
(bkz: allaha yakın)
annemin bile akrep burçları cinselliğe çok düşkün oluyormus,ole birini bulursan dikkat et aldatabilir, diye uyardığı erkek tipidir efenim.
(cevremden edindigim izlenimlerden hareketle)
gözü disarida olan, fakat zarari yine kendine dokunan erkektir. Kendi yapar, kendi bulur. Her acidan...
kabus yaşatma özelliği son derece gelişmiş olan erkek.
kesinlikle uzak durulması gereken yegane insan tipidir.
sözlüklere "akrep burcu erkeği" yazınca okuduklarına inanamayan burcun erkeğidir. özellikleri şöyledir. asla unutmaz, kırılgandır, duygusaldır, kincidir, taktı mı takar, çok düşüncelidir yapacağı her hamleden önce acaba biri beni yanlış anlar ya da birine yanlış yapmış olur muyum acaba diye düşünür, canayakın değildir, kolay arkadaşlık kuramaz ama bağlanınca da bağlanıp kalır, kurtulamaz çünkü kurtulmak istemez.
"ulan ne ettik de bu hale geldik" diyoruz bu kadar şeyi okuyunca... kanımca bir şehir efsanesi. kendimden biliyorum.
bir akrep burcu erkeği olarak okudukça yuh ebesini çektiğim erkeklerdir. burasın okuyan bi kız bunlara insansa hayatımız boyunca bekar kalıcaz demek ki, 2 tane de güzel şey yazın be.
bu burcun erkeğine acı çektirmek istiyorsanız her şeyini yarım bırakın. çünkü yarım kalmış şeylere karşı özel bir zayıflıkları var. bir şey ya heptir, ya hiç; aksi durum onlar için imkansızdır.