bugün

Fazla aldatici bir erkek olmaktir.
"ay sen sikersin" tarzı tepkilerden sonra burcunu söylememeyi tercih etmektir.
şu hayatta hiçbir şeyden şansımızın gülmediği gibi, burçtan da gülmüyor. akrep burcunu duyan kaçıyor. yok neyi var akrebin bilmiyorum.
kader yok aga kader.
Kandirilamayan ama kandirilmis görünen düsman olunmayacak kadar tehlikeli ve zeki bi erkek olmak ama bi kere korumaya birini aldik mi ölümüne savunuruz.
bilip bilmeden dışlanmak ve ön yargıya maruz kalmaktır. bu hayatta kimseyi aldatmadım, hatta üstüne bir kaç kez aldatıldım da ve aldatanların burcu da akrep değildi o yüzden onlara bir şey olmadı, ben ise "akrep işte aldatır" "işte s*ker" gibi soğuk esprilere maruz kaldım, hayatın adaleti her zamanki gibi işliyor zaten.
Eğlenceli, her yaşla muhabbet edebilen burcun erkeği olmaktır. Sevgiliyi bilmem ama arkadaşlık konusunda çok eglenceli sohbet konusunda ise fikir danışılabilecek kimselerdir.
Akrep bu dünyaya kartal olmak için gönderilmiştir. Bu herkese nasip olmaz. Kendisini yetiştirmek mecburiyetindedir. Salim ve imandan gelen akılla hareket ederse ancak o takdirde yüce gönüllü bir kartal olacaktır.

Hatalarıyla yüzleşmeyi onları düzeltmeyi, sırtından hançerlendikçe de affetmesini öğrenir. En önemlisi de kimi ne kadar sevmesi gerektiğini. Hakikatte sevginin ve aşkın kaynağını bulur.

O basit işlerin adamı değildir. O zor görevlerin yüksek ve kıymetli ideallerin insanıdır.

Yoksa hak ettiği/ona biçilen mertebeye ulaşamaz ve ömrünü heder eder. ilahi kabiliyetlerini kullanamaz ise hayatını heba eder. Yazık eder kendisine.

Onun muhtaç olduğu kudret dna sında mevcuttur. Yeter ki duygularına öfkesine kinine şehvetine kapılmasın.

Zaten bu burcun asıl ismi de kartal/akreptir. Bir çoğu bu zorlu ve çetin süreci başaramadığı için kendisi de burcu da akrep olarak kalmıştır.

Ya çok iyi olacaktır. Ya da çok kötü.