bugün

zor durumdur. daha ilginç olanı onun* da boş olmaması fakat ailelerin tepkilerinden korkmak!

(bkz: cesaretin var mı aşka)
akrabanın yakınlığına göre olumlu yada olumsuz olması değişkenlik gösteren durum.
eğer yakın akarabaysa yarrağı yediğinizin resmidir.*
ömür boyu anne tarafından bak teyzenin kızına bak halanın kızına bak safiye yengenin kızına nasıl okuyo hemide kız başına diye örnek gösterilmelerinden dolayı nefret edilesi insanlardır. allah uzak etsindir.
çok yakın olduğunuz için aşık olduğunu sanmak da olabilir. normal bir durumdur, önemli olan bunun büyümesine ve her tarafınızı sarmasına izin vermemektir. çünkü akrabalar arası münasebetler, özellikle de cinsel olanları genellikle kötü sonuçlanır.
görsel
yakın akraba değilse sıkıntı yaratmaması gereken durumdur.
kuşak farkına göre sorun yaratmayacak durum , 5 kuşaktan sonra sorun olmuyormuş diyorlar.
önüne geçilemez. aşk bu sonuçta, eğer insanın elinde olan bir şey olsa en göze kusursuz gelen, mükemmel insan seçilir. tabii ki de yoktur böyle bir dünya. neyse tamam aşık ol ama çocuk mocuk yapıyım deme, yeteri kadar kendini düşündün zaten.*
Çok zor durumdur, işin içinden çıkılmaz.. Ne gidebilirsin ne kalabilirsin..
asla kabullenemediğim ve kabullenmeyeceğim durumdur. yazarın şahsi fikrine göre akraba kızına aşık olmak ile kendi kız kardeşine aşık olmak arasında fark yoktur. aşk bu, gönül bu zırvaları da yapılan salaklığın maskesidir.

ama yok benim gönlüm ferman dinlemiyor ben akraba kızına aşık olurum diyen varsa benim gözümde kız kardeşine de aşık olabilir demektir.
(bkz: ensest aşk)
nikah düşüyorsa bi sıkıntı yoktur. allah izin verdikten sonra size ne oluyor lan.
komsu kizina asik olmanin bir üst seviyesidir.
Bence sakıncası yok. Ensest ilişkiden bahsediyorsunuz sanki!? Dayı kızı, hala kızı, var mı bundan alası? Burhanettin, yapıştır sen kardeşim..